Zestawienie promocji

Sprawdź zestawienie promocji, wybierz właściwą i ciesz się dodatkowymi bonusami. Możesz zdobyć atrakcyjny moneyback, ale i gratisy takie jak zniżki na zakupy w popularnych sklepach.

Zestawienie promocji – Marzec 2020

 

Konta osobiste z moneybackiem

Szukasz najkorzystniejszego konta osobistego? A co powiesz o takim, w którym to bank płaci Tobie za prowadzenie Twojego rachunku? Poniższe zestawienie promocji dla kont osobistych prezentuje najatrakcyjniejsze obecnie oferty! Utwórz swój osobisty rachunek i odbierz gotówkę!

Bank i konto Bonus (maksymalny zwrot za miesiąc i rok) Warunki promocji Wniosek
mBank
eKonto dla Młodych
110 zł Załóż konto do 30.06.2020 i spełnij warunki aktywności: wykonaj przynajmniej 2 transakcje telefonem dla 20 zł premii, kolejne 20 zł zgarniesz  za wykonanie min. 2 przelewów na numer telefonu, kolejne 20 zł za ustawienie aktywnego celu oszczędnościowego. Jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki dla premii 60 zł, to zostaniesz nagrodzony dodatkową premią w wysokości 50 zł.
Złóż wniosek o konto
Credit Agricole
Konto dla Ciebie
150 zł + 50 zł Premia 150 zł za założenie konta i aktywność oraz 50 zł bonusu za założenie konta z polecenia.
Złóż wniosek o konto
Getin Bank
Konto Proste Zasady
do 800 zł za polecenie i 100 premii Wygeneruj kod polecenia i poleć konto osobiste w Getin Banku 10 osobom, aby zgarnąć max. 800 zł. Jeśli sam dopiero zakładasz konto, to dodatkowo możesz dostać 100 zł do Decathlona za aktywność!
Złóż wniosek o konto
ING Bank Śląski
Konto Mobi, Konto Direct
100 zł/160 zł 100 zł i 60 zł za założenie konta i transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem.
Złóż wniosek o konto
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto Freemium
15 zł/180 zł 5% zwrotu za transakcje kartą.
Złóż wniosek o konto

Źródło: www.zgarnijpremie.pl na podstawie regulaminów promocji. Stan na 5 marca 2020 roku.

promocje bankowe

 

Konta i karty z bonusami

Mnogość ofert bankowych dla klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego potrafi przyprawić o zawrót głowy. Prowadzenie konta rozrachunkowego, czy wyrobienie karty płatniczej albo kredytowej często obwarowane jest wieloma warunkami. Jak wybrać właściwe konto, aby jego prowadzenie było najkorzystniejsze, a dodatkowo otrzymać od banku ciekawe profity? Poniższe zestawienie promocji prezentuje najciekawsze w tym miesiącu promocje dla kont oraz kart.

Bank i konto/karta kredytowa Bonus Warunki promocji Wniosek
Citi Handlowy
Karta Citi Simplicity
LG K30 Dual Sim Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji tą kartą o łącznej wartości min. 2000 zł.
Weź udział w promocji
Credit Agricole
Karta kredytowa 
do 300 zł zwrotu Wyrób kartę kredytową w Credit Agricole. Zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną Google Pay lub Apple Pay i dodaj do niej wyrobioną kartę kredytową. Płać z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay otrzymasz 3% zwrotu od wartości zakupów. Max 300 zł w pół roku!
Weź udział w promocji
Santander Bank Polska
Konto Jakie Chcę
do 350 zł premii Promocja dla nowych klientów. Złóż wniosek o Konto i zgarnij nagrody: 50 zł za założenie konta z polecenia oraz 300 zł zwrotu w ciągu roku za opłacane rachunki.
Weź udział w promocji
mBank
eKonto osobiste
150 zł premii Dla zdobycia pierwszej premii 100 zł otwórz eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia zasil je jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, nie możesz ich anulować do 15-go dnia kolejnego miesiąca. Powtórz te same czynności w kolejnym miesiącu, aby Twoja premia powiększyła się o 50 zł.
Weź udział w promocji
Citi Handlowy
Citi Simplicity
400 zł do Allegro Po otrzymaniu karty przynajmniej raz zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile i do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj transakcje swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł.
Weź udział w promocji
BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie
200 zł premii Złóż Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Spełniaj warunki aktywności w kwietniu oraz w maju polegające na zapewnieniu wpływów oraz wykonaniu transakcji za pomocą bankowości elektronicznej, aby za każdy z tych miesięcy zgarnąć 100 zł. Weź udział w promocji

Źródło: www.zgarnijpremie.pl na podstawie regulaminów promocji. Stan na 5 marca 2020 roku.

zestawienie promocji

 

Konta firmowe

Prowadzisz własny biznes i szukasz najlepszego konta firmowego? Sprawne zarządzanie finansami twojej firmy może okazać się kluczem do sukcesu. Poniżej prezentujemy zestawienie promocji najkorzystniejszych obecnie dla przedsiębiorców!

Bank i konto Bonus Warunki promocji Wniosek
Bank Pekao
Konto Przekorzystne Biznes
600 zł premii Maksymalna pula premii 600 zł podzielona jest na 3 części po 200 zł. Pierwszą nagrodę otrzymasz za założenie konta i aktywność, drugą za korzystanie z terminala płatniczego i trzecią za umowę o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową.
Złóż wniosek o konto
Idea Bank
Konto FIRMA+
300 zł premii Załóż konto w promocji i aktywuj dostęp do bankowości internetowej Idea Cloud oraz kartę do konta. Następnie przez kolejne 6 miesięcy dokonuj opłaty ZUS, a za każdą taką transakcję otrzymasz 10% zwrotu (max. 50 zł miesięcznie).
Złóż wniosek o konto
Nest Bank
BIZnest Konto
100 zł premii + terminal Zawrzyj umowę o terminal płatniczy z First Data z ofertą Nest Banku najpóźniej do 60 dni od momentu złożenia wniosku lub dyspozycji o złożenie zamówienia na terminal i zapewnij wpływy na BIZnest Konto z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami najpóźniej do 90 dnia od podpisania umowy o konto.
Złóż wniosek o konto

Źródło: www.zgarnijpremie.pl na podstawie regulaminów promocji. Stan na 5 marca 2020 roku.

zestawienie promocji

 

Lokaty

Szukasz lokaty, w którą mógłbyś zainwestować zaoszczędzone pieniądze? Poniżej przedstawiamy Ci zestawienie promocji najatrakcyjniejszych lokat w tym miesiącu!

Ważne: Do otwarcia niektórych lokat potrzebne jest np. konto osobiste.

Nazwa lokaty Oproc. max (%) Kwota lokaty Okres Warunek Wniosek
Lokata Facto 4,0% od 5 000 zł do < 1 mln od 3 do 60 miesięcy Lokata zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm.
Załóż lokatę
Millennium Bank – Konto Oszczędnościowe Profit 2,7% do 100 000 zł 3 miesiące Lokata dla nowych klientów banku. Gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania.
Załóż lokatę
Getin Bank –Lokata na Nowe Środki 1,8% / 1,9% do 300 000 zł 3, 6 lub 12 miesięcy Lokata dla nowych i obecnych klientów na nowe środki.
Załóż lokatę
mBank – eKonto z Lokatą 3,5% 500 zł – 10 000 zł 3 miesiące Lokata z rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym dla nowych klientów banku.
Załóż lokatę
Getin Bank – konto oszczędnościowe 2,7% do 200 000 zł 4 miesiące Lokata na nowe środki.
Załóż lokatę
Lokata Inbank do 3,35% od 5 000 zł do 50 000 zł od 3 do 60 miesięcy Złożenie lokaty przez formularz online. 3 proste kroki.
Załóż lokatę

Źródło: www.zgarnijpremie.pl na podstawie regulaminów promocji. Stan na 5 marca 2020 roku.

zestawienie promocji

***

Podziel się z nami informacją, którą promocję wybrałeś i jakie bonusy wpadły w Twoje ręce. Napisz maila na kontakt@zgarnijpremie.pl lub daj znać na naszym Oficjalnym Profilu na Facebooku. 🙂