zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje ING Banku Śląskiego – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje ING Banku Śląskiego - konta, karty, lokaty, kredyty

2 paź 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocje ING Banku Śląskiego

Promocje ING Banku Śląskiego należą do najrzadziej ulegającym zmianom, ale dzięki temu dostępne są niemal przez cały rok. Mowa tutaj oczywiście przede wszystkim o ofercie konta osobistego, ale znajdziemy też atrakcyjne promocje konta firmowego, karty kredytowej, czy produktów depozytowych. Jak większość banków również ING Bank Śląski posiada swój program poleceń, w którym za polecenie konta lub otwarcie konta z polecenia można otrzymać dodatkową nagrodę.


Aktualne promocje ING Banku Śląskiego

Konto osobiste Direct i Mobi ING Banku Śląskiego w promocji

Konto osobiste Direct oraz do 26 roku życia Mobi to od lat jedne z najpopularniejszych rachunków bankowych w Polsce. Być może to jeden z powodów, dlaczego wysokości premii przewidzianych w promocjach należały do najbardziej stabilnych. Jeśli jednak można mieć wyjątkowo przyjazne, nowoczesne i funkcjonalne konto oraz zgarnąć dodatkową gotówkę za korzystanie z niego to czemu nie?

Konto Mobi oczywiście jest bezwarunkowo darmowe w utrzymaniu wraz z kartą do 26 roku życia. W przypadku Konta Direct bezwarunkowo darmowy jest sam rachunek, natomiast aby uniknąć miesięcznej opłaty za posiadanie karty płatniczej wynoszącej 7 zł należy zrealizować transakcje bezgotówkowe o wartości min. 300 zł w miesiącu. Mowa tutaj o płatnościach kartą, ale zbliżeniowych jak Google Pay, czy Apple Pay.

Konto osobiste ING Banku Śląskiego to wszechstronne narzędzie do skutecznego i wygodnego zarządzania naszymi finansami zwłaszcza za pomocą przyjaznej aplikacji mobilnej Moje ING. Dla osób często przebywających za granicą dodatkową zaletą jest możliwość otwarcia darmowych w utrzymaniu rachunków walutowych: EUR, USD i GBP. Rachunki łatwo zasilimy korzystając z internetowego kantora ING. W transakcjach za granicą pomoże podstawowa karta debetowa, która po powiązaniu z rachunkami w obcych walutach staje się kartą wielowalutową.

Konto Direct dla Firmy ING Banku Śląskiego

Konto Direct dla Firmy to jednej z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców rachunków bankowych. Sięgają po niego zwłaszcza małe i średnie firmy, a dlaczego? ING oferuje kompleksowe wsparcie dla firm. Specjalnie przygotowany dla początkujących przedsiębiorców, ale i nie tylko, Program ING Księgowość składa się z modułów: KPiR, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, fakturowanie i magazyn. Korzystanie z tych modułów z jednej strony pomoże początkującemu przedsiębiorcy zapoznać się ze specyfiką prowadzenia własnego biznesu, a z drugiej strony pozwoli obniżyć koszty zarządzania funkcjonujących już od jakiegoś czasu firmom.

W promocyjnej ofercie utrzymanie takiego rachunku wraz z kartą jest bezwarunkowo darmowe przez 2 lata. 0 zł dotyczy również przelewów internetowych oraz wypłat z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju. Koszt utrzymania Konta Direc dla Firmy poza promocją również nie należy do najwyższych. Za sam rachunek nie zapłacimy nic, natomiast nie spełniając warunku aktywności polegającemu na wydaniu kartą min. 300 zł miesięcznie zapłacimy za nią 7 zł.

Atrakcyjny program poleceń ING Banku Śląskiego

Tak, jak większość banków również w ING Banku Śląskim znajdziemy atrakcyjny program poleceń. Nie jest on dostępny przez cały rok, a jedynie trwają cykliczne akcje związane z zachęcaniem znajomych do skorzystania z produktów banku. Przykładowo w ostatniej edycji programu poleceń obecny klient mógł polecić, aż do 10 nowych klientów za każdego z nich inkasując po 100 zł. Nowy klient mógł zaś liczyć na 50 zł premii, jeśli wykorzystał kod polecenia obecnego klienta i po otwarciu konta spełnił warunek aktywności


Zakończone promocje ING Banku Śląskiego

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Utrzymanie konta

Bezwarunkowo darmowe utrzymanie rachunku.

0 zł

Utrzymanie karty

10 zł / lub 0 zł za wykonanie transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł w miesiącu.

0-10 zł

Wypłata z bankomatów obcych

10 zł każdorazowo;

25 zł miesięcznie za pakiet darmowych wypłat gotówki w kraju i za granicą.

10 zł

Czy premia?
  • 150 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi, weryfikacją behawioralną i wydanie bezgotówkowo min. 1000 zł;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta;
  • 150 zł za min. 3 transakcje BLIKIEM w internecie, zapewnienie min. 1000 zł w pływów w dowolnych 3 miesiącach i założenie Celu Oszczędnościowego, na którym odłożysz min. 300 zł.

(czytaj więcej)

500 zł + 5,5% do 200 tys. zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część