zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje Banku Pekao S.A. – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje Banku Pekao S.A. - konta, karty, lokaty, kredyty

2 października 2023 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bank Pekao SA. – podstawowe dane

Adres:Ul, Grzybowska 53/57, skrytka pocztowa 1008, 00-844 Warszawa
Infolinia:+48 22 59 12 232 lub +48 801 365 365
Kod SWIFT:PKOPPLPW
IBAN banku:PL + numer rachunku bankowego
KRS:0000014843
NIP:5260006841
REGON:000010205
Wysokość kapitału zakładowego:262 470 034 zł – w całości wpłacony

Promocje Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. w swojej ofercie posiada szereg produktów finansowych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców mały i tych większych. Wiele z tych produktów występuje w atrakcyjnych promocjach. Będąc nowym klientem możemy skorzystać z rachunku bankowego lub innego narzędzia finansowego oraz otrzymać nagrody pieniężnie za przetestowanie wskazanych w regulaminach tych promocji funkcji.


Aktualne promocje Banku Pekao S.A. (więcej)

Konto Przekorzystne w promocji „na selfie”

Konto Przekorzystne Banku Pekao było jednym z pierwszych w Polsce, którego otwarcie było możliwe w pełnym procesie online. Oznaczało to, że do założenia konta potrzebowaliśmy jedynie urządzenia typu komputer (z kamerką), tablet lub smartfon oraz dostęp do internetu. Otwarcie konta w ten sposób jest możliwe dzięki weryfikacji tożsamości na tzw. „selfie”. Po wprowadzeniu wymaganych danych osobowych musimy potwierdzić naszą tożsamość poprzez wykonanie zdjęć dowodu osobistego, a następnie własnej twarzy (stąd nazwa „na selfie”).

Od samego początku Konta Przekorzystnego ofercie towarzyszyła promocja za otwarcie rachunku oraz aktywność przez kilka kolejnych miesięcy. Oczywiście, aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, to znaczy osobą, która nie posiadała konta osobistego w Banku Pekao w terminie wskazanym w regulaminie promocji. Obecnie za spełnienie wszystkich przewidzianych w promocji aktywności na Koncie Przekorzystnym możemy zyskać do 200 zł w gotówce.

Samo utrzymanie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Opłacie może jedynie podlegać posiadanie karty płątniczej. Bedziemy jednak zwolnieni z miesięcznego kosztu 4 zł, jeśli w ciągu miesiąca zapewnimy min. 500 zł wpływu oraz wykonamy co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub PeoPay, Apple Pay lub Google Pay.

Rewolucyjna karta Mastercard Debit FX

100% proces online otwarcia Konta Przekorzystnego nie był jedyną rewolucją Banku Pekao. Bardzo atrakcyjnym narzędziem płatniczym jest wydawana do konta karta debetowa Mastercard Debit FX. Najważniejszym autem tej karty jest brak kosztów przewalutowania podczas transakcji płatniczych lub wypłat gotówki za granicą. Możemy śmiało płacić bezpośrednio z konta prowadzonego w złotówkach, a transakcje za granicą zostaną przewalutowane bezpośrednio po średnich kursach Mastercard bez dodatkowej opłaty banku. Jeśli chcemy sami decydować, czy płacimy w walucie – wystarczy, że podepniemy do karty rachunki walutowe (EUR, USD, CHF czy GBP) i zasilimy je środkami w tych walutach. Posiadając Konto Przekorzystne każde kolejne konto walutowe otworzymy za darmo, w zależności od potrzeb, a waluty kupimy w Kantorze Pekao24.

Nawet jeśli znajdziemy się w kraju z walutą, w której akurat nie posiadamy osobnego rachunku, to przewalutowanie mimo wszystko będzie korzystniejsze z racji zastosowania kursu walut Mastercard. Każda kwota obciążenia bez względu na walutę w pierwszej kolejności zostanie przeliczona na dolary amerykańskie, a następnie na złotówki. Idealne rozwiązanie dla podróżujących po różnych krajach, gdzie nie zawsze zdążymy otworzyć kolejnego rachunku w potrzebnej walucie bez pobierania dodatkowych opłat za przewalutowanie.

Atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego

Nagroda pieniężna oraz inteligentna karta wielowalutowa nie są jedynymi korzyściami Konta Przekorzystnego. Jak większość kont osobistych poza rachunkiem bieżącym do dyspozycji mamy konto oszczędnościowe z podwyższonym oprocentowaniem dla środków na nim gromadzonych. Obecne oprocentowanie wynosi aż 7% do 100 000 zł przez pół roku! Z tej okazji mogą jednak skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy nigdy nie posiadali w Banku Pekao produktów dla klientów indywidualnych.


Zakończone promocje Banku Pekao S.A. (więcej)

Komentarze (0)

Konto Przekorzystne
Konto Przekorzystne
Premia

200 zł + 7% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie posiadali konta w Banku Pekao od 01.08.2021 do 08.01.2024.

od 01.08.2021

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą i zgodami marketingowymi;
  • 150 zł za min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta.

(czytaj więcej)

50 zł + 150 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część