zgarnijpremie.pl » Bez kategorii » Promocje Banku Millennium – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje Banku Millennium - konta, karty, lokaty, kredyty

2 października 2023 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bank Millennium – podstawowe dane

Adres:Ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa
Infolinia:+48 801 331 331
Kod SWIFT:BIGBPLPWXXX
IBAN banku:PL + numer rachunku bankowego
KRS:0000010186
NIP:5260212931
REGON:001379728
Wysokość kapitału zakładowego:1 213 116 777 zł – w całości wpłacony

Promocje Banku Millennium

Promocje Banku Millennium to doskonała okazja, aby skorzystać z oferty konta osobistego, konta firmowego, czy karty kredytowej oraz aby zdobyć atrakcyjną nagrodę za aktywne korzystanie z tych produktów bankowych. Oczywiście jak większość ofert promocyjnych również te Banku Millennium skierowane są do nowych klientów. Posiadanie kilku produktów w jednym banku na pewno jest łatwiejsze w zarządzaniu nimi poprzez bankowość online oraz aplikację mobilną.


Aktualne promocje Banku Millennium (więcej)

Konto Millennium 360° do płatności walutowych

Konto Millennium 360° po niedawnych zmianach to między innymi bezwarunkowo darmowe utrzymanie rachunku oraz przydatne funkcje płatnicze za granicą. Oznacza to między innymi brak marży banku za przewalutowanie do 1000 zł miesięcznie przy transakcjach internetowych oraz kartą. Jeśli już przekroczymy limit miesięcznych transakcji to prowizja bankowa wyniesie 2% od kwoty transakcji. Możemy uniknąć tego kosztu wybierając Pakiet Walutowy za 9,90 zł tygodniowo by znów cieszyć się brakiem prowizji za transakcje zagraniczne.

Jeśli już o karcie płatniczej mowa to koszt jej obsługi wynosi 8 zł miesięcznie. Wystarczy jednak spełnić prosty warunek aktywności polegający na wykonaniu przynajmniej 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w miesiącu. To jeśli mam więcej niż 26 lat. Jeśli nie to wystarczy zaledwie jedna taka operacja miesięcznie. Karta może łatwo stać się kartą wielowalutową. Wystarczy, że otworzymy dodatkowy rachunek w obcej walucie i podepniemy pod niego kartę. Podczas transakcji rozpozna walutę, w której wykonywana jest transakcja i pobierze środki odpowiedniego rachunku (zasilonego wcześniej środkami).

Konto Oszczędnościowe Profit

Otwierając konto Millennium 360 otrzymujemy do dyspozycji rachunek bieżący oraz możliwość skorzystania z rachunku oszczędnościowego – Konto Profit. Zgormadzone na nim środki objęte będą oprocentowaniem, a jeśli skorzystamy z promocyjnej oferty i spełnimy wymagane warunki to stawka ta może się okazać wyjątkowo atrakcyjna. Aktualne oprocentowanie do kwoty 200 000 zł wynosi aż 6,25% w skali roku i dotyczy tzw. Nowych środków. Nowe środki według banku to wszystkie aktywna zgromadzone na kontach klienta powyżej salda z dnia 26.01.2024.

Zdeponowane środki objęte będą wspomnianym oprocentowaniem przez 62 dni. Minimalna wysokość depozytu objętego podwyższonym w ramach promocji oprocentowaniem to 1000 zł. Nadwyżka ponad 200 000 zł objęta będzie standardowym oprocentowaniem zmiennym według aktualnej taryfy. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest oczywiście darmowe. Warto pamiętać, że wybieranie środków z tego rachunku jest oczywiście możliwe w czasie trwania depozytu, ale tylko jedna taka operacja będzie darmowa. Każdy kolejny przelew z Konta Profit to koszt 9,90 zł.

Konto Firmowe Mój Biznes

Wśród promocji bankowych Banku Millennium znajdziemy również oferty skierowane do przedsiębiorców. Jeśli skorzystamy z promocji flagowego konta firmowego Mój Biznes to będziemy mogli cieszyć się możliwościami firmowego rachunku bezwarunkowo za darmo przez 2 lata. Utrzymanie rachunku poza promocją to koszt 20 zł miesięcznie, z którego będziemy zwolnieni w zamian za wykonanie min. 1 przelewu ZUS lub US w miesiącu lub zapewnimy min. 1000 zł wpływów na konto. Koszt posiadania karty płatniczej poza promocją to 7 zł miesięcznie, którego unikniemy wdając nią w miesiącu min. 500 zł.

Kto może skorzystać z promocji bankowych Banku Millennium?

Jak wiemy znakomita większość promocji bankowych skierowanych jest do nowych klientów banków. Wobec tego oferty poszczególnych banków różniły się między sobą w długości karencji, to znaczy długości okresu, przez jaki potencjalny klient nie mógł posiadać danego produktu bankowego, aby skorzystać z promocji. Jeszcze do niedawna karencja, jaka obowiązywała w przypadku konta osobistego Millennium 360 była dożywotnia. Oznaczało to, że jeden klient mógł tylko raz skorzystać z takiej oferty. Obecnie możliwe jest ponowne skorzystanie z promocji Banku Millennium i zdobycie premii, ale trzeba odczekać pewien czas od zamknięcia konta.

Program poleceń Banku Millennium – Lubię to polecam!

Podobnie do większości banków również Bank Millennium posiada swój program poleceń. Tradycyjnie polega on na polecaniu produktów bankowych wśród swoich znajomych. Przykładowo jeśli ktoś założy konto z naszego polecenia i wykona wskazaną aktywność na rachunku to możemy wybrać sobie jedną z dostępnych nagód:

  • eKarta goodie na kwotę 100 zł
  • eKarta 80 zł do Empiku
  • Karta upominkowa 80 zł do Zalando
  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino
  • Lokata 4,5% w skali roku przez 3 miesiące do 20 000 zł

Zakończone promocje Banku Millennium (więcej)

Komentarze (0)

Konto Millennium 360°
Konto Millennium 360°
Utrzymanie konta

Bezwarunkowo darmowy rachunek

0 zł

Utrzymanie karty

0 zł za min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu (w przypadku młodych wystarczy 1 transakcja)

  • 11 zł dla dorosłych
  • 5 zł dla osób do 26 roku życia

0-11 zł

Wypłata z bankomatów obcych

1 zł w przypadku maszyn Santander Banku Polska i Planet Cash. 5 zł u innych operatorów (0 zł za spełnienie warunku darmowej karty płatniczej)

0-5 zł

Czy premia?
  • 200 zł za otwarcie konta, logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie w ciągu 14 dni od otwarcia konta min. 1000 zł wpływu i jedną płatność kartą/BLIK;
  • 200 zł za zalogowanie się do aplikacji oraz wydanie kartą/BLIK min 500 zł w każdym z 3 miesięcy ;
  • 200 zł za zapewnienie min. 1000 zł wpływów pochodzących z wynagrodzenia (powyżej 26 roku życia).

(czytaj więcej)

600 zł +6% do 100 tys. zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część