zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje VeloBanku – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje VeloBanku - konta, karty, lokaty, kredyty

2 paź 2023 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocje VeloBanku

Promocje VelonBanku najczęściej dotyczą produktów inwestycyjnych, jak lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Są to jednocześnie jedne z lepszych ofert na tle konkurencji w tym segmencie. Kolejnymi najczęściej spotykanymi promocjami są te dotyczące kont osobistych. VeloBank posiada również atrakcyjny Program Poleceń, w którym premiowane jest polecanie kont osobistych.


Aktualne promocje VeloBanku (więcej)

VeloBank – dawny Getin Noble Bank

VeloBank to stosunkowo nowa instytucja finansowa na polskim rynku. Bank ten powstał w wyniku przymusowej restrukturyzacji Getin Mobile Bank. Od 03.10.2022 działalność banku została przeniesiona do Banku BFG utworzonego przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny i System Ochrony Banków Komercyjnych (SOBK), w ramach którego współpracę nawiązało 8 największych banków w Polsce: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Pekao, BNP Paribas, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP i Santander Bank Polska.

VeloKonto – darmowe konto osobiste w promocji

Prowadzenie samego VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Opłacie podlega natomiast utrzymanie karty płatniczej i wynosi obecnie 7 zł miesięcznie. Można jednak łatwo ją uniknąć w zamian za wykonanie min. 5 transakcji o dowolnej wartości kartą lub BLIKIEM w miesiącu.

Sam fakt posiadania konta zupełnie darmowego jest już pewnego rodzaju profitem. Dodatkowo korzystając z promocji można zdobyć dodatkowe 600 zł zwrotu za wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM.

Lokata na Nowe Środki VeloBank

Lokata na Nowe Środki VeloBank zazwyczaj zajmuje szczytowe miejsca większości rankingów za sprawą zawsze wysokiego oprocentowania oraz stosunkowo wysokiej kwoty możliwej do zdeponowania. Obecnie minimalna kwota lokaty wynosi 5 000 zł, a maksymalna 150 000 zł. Wysokość oprocentowania uzależniona jest dodatkowo o czasu trwania lokaty. Najwyższe oprocentowanie można osiągnąć za 2 i 3 miesiące lokaty. Lokaty trwająca pół roku jest oprocentowana nieco niżej, ale wciąż są to atrakcyjne poziomy.

Co najważniejsze jest to Lokata na Nowe Środki, a więc wysokiemu oprocentowaniu objęte mogą być wyłącznie środki uznane przez VeloBank jako nowe. Nowe środki to pieniądze, które wpłacimy na lokatę będące nadwyżką ponad stan salda na dzień wskazany w regulaminie danej edycji promocji. Przykładowo, jeśli taki termin sprawdzania sald klientów ustalony jest na 1 marca, to za nowe środki uznane będą wszystkie pieniądze wpłacone po tej dacie (ale musi to być nadwyżka środków, które już posiadaliśmy w banku na dzień 1 marca).

Z udogodnień to oferta Lokaty na Nowe Środki nie zakłada konieczności zakładania konta bankowego, ani spełniania dodatkowych warunków aktywności. Jedynym wymogiem jest jeszcze udzielenie zgód marketingowych przy otwierani lokaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe VeloBank

Również wysokooprocentowane jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe VeloBank. Tym razem jednak, jak w przypadku większości kont oszczędnościowych, aby z niego skorzystać to wymagane jest posiadanie konta osobistego w VeloBanku.

Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem jest nieco wyższa niż w przypadku lokaty i wynosi 400 000 zł, ale również dotyczy nowych środków, czyli nadwyżki ponad to co już posiadamy w banku.

Również w tej promocji poza wyrażeniem zgód marketingowych nie jest wymagana żadna dodatkowa aktywność związana z korzystaniem z konta osobistego. Wypłaty z konta oszczędnościowego w trakcie trwania oprocentowania są darmowe i nie skutkują utraty wypracowanego zysku.

Program Poleceń VeloBank

Jako obecny i zadowolony z posiadanych produktów VeloBanku możemy je polecić znajomym. W zamian za to zarówno osoba polecająca, jak i polecana może trzymać 80 zł do wykorzystania w Allegro. Aby jednak bank przyznał taką nagrodę osoba otwierająca konto jako nowy klient musi spłęnić warunek aktynwości polegający na zapewnieniu min. 2 000 zł jednorazowego wpływu na kont w każdym z 3 kolejnych miesięcy.

Polecający może swój kod polecenia udostępnić 10 razy zwiększając swoją premię do 800 zł.


Zakończone promocje VeloBanku (więcej)

Komentarze (0)

VeloKonto
VeloKonto
Utrzymanie konta

Bezwarunkowo darmowy rachunek.

0 zł

Utrzymanie karty

0 zł, za min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu

0-7 zł

Wypłata z bankomatów obcych

0 zł za min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu lub każdorazowo 3,5% wartości transakcji, ale nie mniej niż 5 zł.

0-5 zł

Czy premia?
  • 60 zł za założenie VeloKonta z VeloSkarbonką i płatności bezgotówkowe (kartą do konta lub BLIKiem);
  • 5% zwrotu za płatności miesięcznie przez pół roku – max. 540 zł, przy zapewnieniu min. 2 000 zł wpływów miesięcznie;
  • 50 zł za skorzystanie z Programu Poleceń.

(czytaj więcej)

650 zł + 6,5% do 3 tys. zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część