zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje Banku BNP Paribas – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje Banku BNP Paribas - konta, karty, lokaty, kredyty

2 paź 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocje Banku BNP Paribas

Promocje Banku BNP Paribas to doskonała okazja, aby skorzystać z funkcjonalnych i przydatnych w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi produktów bankowych, a przy okazji zyskać atrakcyjne premie za skorzystanie z ofert i spełnienie prostych warunków aktywności.


Aktualne promocje Banku BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w promocji

Większość promocji Banku BNP Paribas dotyczy i tak już całkowicie darmowego Konta Otwartego na Ciebie. Oznacza to, że inaczej niż w przypadku wielu kont osobistych konkurencji nie musisz wykonywać żadnych operacji na rachunku, aby bank zwolnił Cię z opłaty miesięcznej. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku podstawowej karty płatniczej wydawanej do konta, choć i tutaj wymagania nie są wygórowane. Wystarczy bowiem, że w ciągu miesiąca wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę (np. za zakupy w sklepie).

Karta kredytowa BNP Paribas z premią

Bank BNP Paribas premiuje nie tylko nowych posiadaczy kont osobisty, ale również osoby, które zdecydują się wyrobić sobie kartę kredytową w tym banku. Podstawową kredytówką BNP Paribas jest Karta Kredytowa Mastercard Standard. Każda karta BNP bierze udział w programie lojalnościowym mamBONUS. Płacąc taką kartą korzystasz ze zniżek, rabatów, nagród i rat 0%. Same utrzymanie karty nie jest darmowe. Jeśli wyrobisz ją w promocji, to przez pierwsze 12 miesięcy nic za nią nie zapłacisz, ale później będzie to koszt od 4,50 zł do 9 zł miesięcznie. Na szczęście możesz uniknąć tej opłaty, jeśli w miesiącu wykonasz transakcje kartą o wartości min. 1000 zł. Jeśli to Ci się nie uda, ale zapłacisz nią za zakupy lub usługi min. 500 zł to oplata wyniesie jedynie 4,5 zł. Korzystaj z tzw. okresu bezodsetkowego (56 dni), aby bank nie naliczył odsetek za obciążenie karty.

Konto Otwarte na Biznes w promocji

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub zasiadających w kierownictwie zarządów, fundacji lub innych organizacji, którym w codziennym funkcjonowaniu rachunek firmowy jest niezbędny z pewnością powinny zainteresować się ofertą Konta Otwartego na Biznes Banku BNP Paribas. Prowadzenie rachunku w promocyjnej ofercie jest całkowicie darmowe przez pierwsze pół roku od otwarcia. Aby uniknąć opłat za utrzymanie konta po tym okresie wystarczy utrzymywać saldo na rachunku w wysokości przynajmniej 3 000 zł, w przeciwnym wypadku koszt miesięczny wyniesie 15 zł.

Jak zgarnąć atrakcyjną premię?

To bardzo proste! Wszystkie (a na pewno zdecydowana większość) promocji bankowych skierowana jest do nowych klientów. Musisz upewnić się, że spełniasz te wymóg. Najczęściej oznacza to, że przez pewien okres czasu (od 12 do 15 miesięcy) do przystąpienia do promocji nie możesz posiadać konta lub karty w BNP Paribas. Jeśli spełniasz ten wymóg to utwórz konto lub wyrób kartę kredytową i spełniaj warunki aktywności opisane w regulaminie danej akcji promocyjnej. Mogą to być wpływy na konto, transakcje bezgotówkowe lub logowania do aplikacji banku 


Zakończone promocje Banku BNP Paribas

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Utrzymanie konta

bezwarunkowo darmowe utrzymanie rachunku

0 zł

Utrzymanie karty

0 zł za 3 dowolne transakcje bezgotówkowe kartą, min. jednokrotne logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej wykonane w poprzednim miesiącu oraz wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowych. Za samo wykonanie 3 transakcji zredukujemy miesięczną opłatę do 2 zł.

0-7/2 zł

Wypłata z bankomatów obcych

każdorazowa prowizja 7 zł z bankomatów obcych

7 zł

Czy premia?

Otwórz konto osobiste wraz z dostępem do platformy wymiany walut FX Planet oraz w każdym z 4 miesięcy:

  • zapewnij min. 1000 zł wpływów na konto;
  • wykonaj min. 3 transakcje BLIK na dowolną kwotę;
  • wykonaj transakcje walutowe o wartości min. 500 jednostek danej waluty.

(czytaj więcej)

450 zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część