zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje mBanku – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje mBanku - konta, karty, lokaty, kredyty

2 października 2023 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

mBank – podstawowe dane

Adres:Ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa
Infolinia:+48 42 6 300 800 lub +48 783 300 800
Kod SWIFT:BREXPLPWMBK
IBAN banku:PL + numer rachunku bankowego
KRS:0000025237
NIP:5260215088
REGON:001254524
Wysokość kapitału zakładowego:169 860 668 zł – w całości wpłacony

Promocje mBanku

mBank to bank komercyjny z główną siedzibą w Warszawie założony w 2000 roku. Zajmuje się zarówno bankowością detaliczną, jak i korporacyjną. W ofercie skierowanej do klientów detalicznych możemy znaleźć rachunki osobiste i firmowe, konta oszczędnościowe, karty kredytowe, lokaty, czy usługi inwestycyjne. Większość z tych produktów oferowanych jest często w ramach atrakcyjnych promocji bankowych. Wystarczy będąc nowym klientem banku skorzystać z promocyjnej oferty, aby zdobyć przydatny produkt do zarządzania finansami i dodatkowo zdobyć atrakcyjną premię.


Aktualne promocje mBank (więcej)

eKonto osobiste w promocji

Produktem najczęściej objętym atrakcyjnymi promocjami w ofercie mBanku jest podstawowe konto osobiste eKonto. Jest to bezwarunkowo darmowy rachunek dla klientów indywidualnych. Jedynej opłacie podlega posiadanie fizycznej karty płatniczej do konta, ale i tej można uniknąć spełniając pewne warunki aktywności. Mianowicie 7 zł miesięcznej opłaty za kartę unikniemy jeśli wydamy nią w miesiącu przynajmniej 350 zł.

Jednym z większych atutów eKonta są darmowe wypłaty gotówki z wszystkich bankomatów na terenie Polski. Jest to cecha konta, która niewątpliwie wyróżnia się na tle konkurencji. Aby jednak skorzystać z tej możliwości wypłacana kwota z bankomatu obcego nie może być niższa niż 100 zł.

Premiowane jest nie tylko samo otwarcie eKonta, ale również sposób wnioskowania, a także późniejsza aktywność związana z samym rachunkiem oraz kartą płatniczą wydaną do niego. Premiowane są miesiące, w których zapewnimy określone wpływy minimalne na rachunek osobiste oraz wykonamy określoną ilość transakcji bezgotówkowych. Pulę nagród możemy powiększyć, jeśli do założenia konta wykorzystamy jedną z najnowszych metod weryfikacji tożsamości, a także jeśli założymy konto swojemu dziecku.

Konto firmowe mBiznes Standard w promocji

Jak każdy bank komercyjny mBank również ma produkty finansowe skierowane do przedsiębiorców. Oczywistą propozycją jest rachunek firmowy mBiznes Standard. Jest to konto firmowe, za którego obsługę nie zapłacimy bezwarunkowo nic przez najbliższe 2 lata, jeśli skorzystamy z oferty promocyjnej. W takim wypadku za 0 zł mamy:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Jeśli dopiero zakładamy działalność gospodarczą to warto skorzystać z możliwości otwarcia konta firmowego wraz z firmą, co umożliwia mBank. Dzięki temu otrzymamy w pełni funkcjonalny rachunek firmowe, a bank pomoże nam zarejestrować firmę i od razu będziemy gotowi do prowadzenia działalności.

Program poleceń produktów mBanku

Program polecań mBank to świetna okazja, aby zarekomendować znajomemu lub rodzinie dobre konto lub inny produkt bankowy, a przy okazji zdobyć nagrodę za skuteczne polecenie. W odróżnieniu od większości bankowych programów poleceń w mBanku nie ma limitu poleconych produktów, a co za tym idzie łącznej premii maksymalnej do zdobycia. Polecać możemy zarówno rachunki osobiste, jak i firmowe, czy produkty inwestycyjne.

Premie za polecenie rachunków osobistych

Premie za polecenie rachunków firmowych

Płatności zagraniczne i mobilne z mBank

Z mBankiem możemy również wygodnie płacić w walutach obcych. Dzięki funkcji wielowalutowej w naszej podstawowej karcie płatniczej możemy ją podpiąć do darmowego konta walutowego i dokonywać transakcji bez dodatkowych kosztów za przewalutowanie. W mBanku możemy otworzyć darmowe rachunki dla aż 11 walut i zacielić je korzystając z kantora internetowego w bankowości online.

mBank to bank nowinek technicznych i dzięki temu transakcje są szybkie i bezpieczne, a dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej samodzielnie możemy w pełni zarządzać naszymi produktami bankowymi. Jeśli interesują nas płatności zbliżeniowe to mBank wspiera obecnie takie standardy: Blik, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i FitBit Pay.


Zakończone promocje mBank (więcej)

Komentarze (0)

eKonto do usług
eKonto do usług
Utrzymanie konta

bezwarunkowo darmowe utrzymanie rachunku

0 zł

Utrzymanie karty

0 zł za wydanie min. 350 zł bezgotówkowo w miesiącu lub 9 zł bez spełnionego warunku

0-9 zł

Wypłata z bankomatów obcych
 • 0 zł za przy wypłacie min. 300 zł i 2,50 zł w przypadku mniejszych wypłat;
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM przy wypłacie min. 300 zł i 2,50 zł w przypadku mniejszych wypłat.

0-2,50 zł

Czy premia?
 • 10 zł za otwarcie eKonta ze zgodami marketingowymi i 5 transakcji kartą lub BLIKIEM;
 • 250 zł za wpływy 1000 zł i 8 transakcji kartą lub BLIKIEM w każdym z 4 miesięcy;
 • 200 zł za wykorzystanie eDowodu lub Selfie przy zakładaniu eKonta i spełnienie wszystkich warunków aktywności;
 • 100 zł za założenie dziecku eKonta Junior lub eKonta możliwości.

(czytaj więcej)

560 zł + 7,5% do 25 tys. zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część