zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje Alior Banku – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje Alior Banku - konta, karty, lokaty, kredyty

2 paź 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocje Alior Banku

Promocje Alior Banku to jedne z najczęściej wybieranych przez klientów ofert produktów bankowych. Produktami najczęściej objętymi atrakcyjnymi promocjami są konta osobiste oraz konta firmowe. Wystarczy otworzyć rachunek bankowy oraz aktywnie z niego korzystać, aby zdobyć atrakcyjne premie w gotówce.


Aktualne promocje Alior Banku (więcej)

Konto Jakże Osobiste z dodatkowymi korzyściami do wyboru

Konto Jakże Osobiste Alior Banku to jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych. Jego cechą charakterystyczną jest pakiet 11 dodatkowych korzyści, dzięki którym możemy dostosować konto dokładnie do swoich potrzeb. Każdy użytkownik konta może wybrać 2 korzyści za darmo, a za uruchomienie każdej kolejnej bank pobierze 2,50 zł miesięcznie. Jest to jednak niewielki koszt w sytuacji, której dana korzyść przedaje nam się na co dzień i będziemy z niej aktywnie korzystać.

Pełna lista korzyści:

1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce,

2) Punkty dla Graczy w programie Bezcenne Chwile

3) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,

4) Bezpłatne bankomaty za granicą,

5) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,

6) Zwrot 2% wartości transakcji za zbliżeniowe płatności mobilne,

7) Ubezpieczenie w podróży za granicą,

8) Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,

9) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych (5 szt.),

10) Pakiet bezpłatnych powiadomień (30 szt.),

11) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Prowadzenie samego rachunku jest odpłatne. Jednak, aby uniknąć miesięcznego kosztu 10 zł wystarczy zapewnić w ciągu miesiąca wpływ min. 1500 zł (jednorazowo). Utrzymanie fizycznej karty płatniczej zostało wycenione na 7 zł miesięcznie. Aby uniknąć tej opłaty wystarczy w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub usługą Google Pay/Apple Pay o wartości min. 300 zł.

Konto firmowe iKonto Biznes Alior Banku w promocji

Konto dla firm iKonto Biznes Alior Banku to doskonały sposób na wygodne zarządzenia finansami firmy oraz na zdobycie dodatkowych profitów w postaci premii gotówkowej oraz zwrotów za wybrane aktywności. Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, ale za posiadanie karty płatniczej bank pobierał 8 zł miesięcznej opłaty. Aby jej uniknąć wystarczy w miesiącu rozliczeniowym wykonać min. 4 transakcje na dowolną kwotę.

Konto firmowe Alior banku charakteryzuje dostępność do nowoczesnych narzędzi wspierającymi zarządzanie finansami, takich jak Alior Mobile oraz Alior Business. Pozwalają one na szybki dostęp do informacji o koncie oraz umożliwiają wykonywanie przelewów z poziomu urządzeń mobilnych, jak telefon czy tablet.

Przedsiębiorcy posiadający iKonto Biznes mogą korzystać z dostępu do szerokiego wachlarza usług dedykowanych firmom, takich jak: pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych, doradztwo podatkowe, usługi leasingowe, czy wsparcie doradcy biznesowego, który pomoże w rozwiązywaniu problemów finansowych i pomoże w planowaniu rozwoju firmy.

Kto może skorzystać z promocji bankowych Alior Banku?

Promocje Konta Jakie Chcę oraz iKonta Biznes skierowane są wyłącznie do nowych klientów. W przypadku klientów indywidualnych karencja wynosi 2 lata. Oznacza to, że z promocji skorzystamy, jeśli poprzednie konto osobiste w Alior Banku zamknęliśmy przynajmniej 2 lata od przystąpienia do promocji.

W przypadku przedsiębiorców karencja jest jeszcze bardziej radykalna, ponieważ promocje konta firmowego przeznaczone są dla podmiotów, które nigdy wcześniej nie korzystały z produktów dla firm w Alior Banku. Posiadanie produktów i usług dla klientów indywidualnych nie wyklucza z udziału w promocjach dla firm.


Zakończone promocje Alior Banku (więcej)

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Utrzymanie konta

0 zł za wpływ na konto min. 1500 zł (jednorazowo) w miesiącu

0-10 zł

Utrzymanie karty

0 zł za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub Google Pay/Apple Pay na łączną kwotę min. 300 zł w miesiącu

0-5 zł

Wypłata z bankomatów obcych

każdorazowo 2,5 zł prowizji z bankomatów obcych

2,5 zł

Czy premia?
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

500 zł + 7% do 100 tys. zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część