zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Do 4,8% na Lokacie Horyzont Zysku Banku Millennium

Do 4,8% na Lokacie Horyzont Zysku Banku Millennium

3 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Lokata Horyzont Zysku w Banku Millennium to propozycja dla osób, które szukają dłuższego depozytu, na którym mogą wpłacić nieograniczoną ilość środków. Obecnie można zyskać 4,8% w przypadku lokaty na 6 miesięcy, 4,2% w przypadku lokaty na 12 miesięcy i 3,5% w przypadku 18 miesięcy.

Czym jest Lokata Horyzont Zysku Banku Millennium?

Lokat Horyzont Zysku to oferta lokaty nieodnawialnej skierowanej zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Banku Millennium. Występuje w trzech wariantach czasowych: na 6 miesięcy, na 12 miesięcy lub na 18 miesięcy. Najkrótszy depozyt objęty jest oprocentowaniem stałym w wysokości 4,8%, roczny to 4,2%, a najdłuższy 3,5%.

Oferta przeznaczona jest dla osób, które potencjalnie mogą zdeponować dużą ilość środków, ponieważ nie ma ustawionej maksymalnego zakresu. Minimalna ilość środków na tej lokacie może wynieść 1 000 zł. Lokata przeznaczona jest wyłącznie dla nowych środków, czyli nadwyżki ponad stan salda badanego w dniu 12.04.2024.

Jak skorzystać z oferty Lokaty Horyzont Zysku?

Oferta Lokaty Horyzont Zysku dostępna jest z poziomu bankowości internetowej, aplikacji banku oraz oddziale Banku Millennium. Lokatę można założyć posiadając już konto osobiste w Banku Millennium. Kapitalizacja następuję na koniec okresu depozytu. Z racji tego, że jest to typ lokaty nieodnawialnej to po jej zakończeniu kapitał wraz z wypracowanymi odsetkami automatycznie zostaje przekazany na rachunek bankowy. Klient jednocześnie może Założyć tylko jedną Lokatę Horyzont Zysku. W przypadku wycofania środków przez zakończeniem lokaty (zerwanie lokaty) wypracowane odsetki przepadają.

Złóż wniosek

Do 600 zł z Kontem Millennium 360º

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium i nie posiadasz tam konta osobistego, to jako nowy klient możesz skorzystać z promocji Konta Millennium 360º i zyskać nawet 600 zł premii. Aby zyskać wszystkie części nagrody należy otworzyć konto z kartą płatniczą i wyrażonymi zgodami marketingowymi oraz aktywnie korzystać z konta. Oznacza to zapewniania wpływów na konto, wykonywanie transakcji bezgotówkowych oraz logowanie do aplikacji mobilnej…..(więcej)

Złóż wniosek


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Grupa-fb-Gielda-Promocji.jpg

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Przeczytaj również

TAG:

Promocje Banku Millennium

Komentarze (0)

Lokata Horyzont Zysku
Lokata Horyzont Zysku
Oprocentowanie

4,8%

Kwota lokaty

od 1 000 zł

Okres

6 miesięcy

Warunki
  • z kontem osobistym;
  • tylko dla nowych środków (nadwyżka ponad stan salda z 12.04.2024);
  • oprocentowanie stałe;
  • można założyć w oddziale, przez internet lub w aplikacji ombilnej;
  • dla nowych i obecnych klientów;
  • utrata odsetek w przypadku zerwania lokaty;
  • kapitalizacja na koniec trwania lokaty;
  • lokata nieodnawialna.

wymagane konto

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część