zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 5,5% na Lokacie Urodzinowej Banku Millennium

5,5% na Lokacie Urodzinowej Banku Millennium

2 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Lokata Urodzinowa to wyjątkowy produkt bankowy. Jest to specjalna oferta przygotowana z okazji urodzin klienta Banku Millennium. W tej ofercie można zyskać 5,50% do 25 000 zł przez miesiąc.

Co to jest Lokata Urodzinowa Banku Millennium?

Lokata urodzinowa w Banku Millennium to specjalna oferta depozytowa przygotowana dla pełnoletnich klientów zarówno nowych, jak i obecnych. Promocyjne oprocentowanie jest dostępne przez 30 dni liczonych od dnia urodzin klienta (począwszy od 28.03.2018). Obecna edycja oferty pozwala na skorzystanie z 5,50% dla dowolnych środków. Minimalnie depozyt może wynieść 1 000 zł, a maksymalnie 25 000 zł.

Jak skorzystać z oferty Lokaty Urodzinowej?

Aby skorzystać z oferty należy posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millennium (klient musi posiadać rachunek na co najmniej 4 dni przed swoimi urodzinami). Lokata dostępna jest wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej. Musi to być najnowsza wersja aplikacji przeznaczonej na urządzenia z systemem iOS lub Android dostępnej na dzień skorzystania z oferty.

Limit dostępności lokaty na jednego klienta to jeden depozyt. Lokata jest nieodnawialna, co oznacza, że po jej zakończeniu wraz z odsetkami automatycznie wrócą na rachunek bankowy klienta. Oprocentowanie stałe 5,50% dostępne przez 1 miesiąc. Kapitalizacja odsetek (wypłata) następuje na koniec trwania lokaty. Naturalnie w przypadku zerwania lokaty (wycofania środków) przed zakończeniem okresu depozytu wypracowane odsetki przepadną.

Złóż wniosek

Do 600 zł z Kontem Millennium 360º

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium i nie posiadasz tam konta osobistego, to jako nowy klient możesz skorzystać z promocji Konta Millennium 360º i zyskać nawet 600 zł premii. Aby zyskać wszystkie części nagrody należy otworzyć konto z kartą płatniczą i wyrażonymi zgodami marketingowymi oraz aktywnie korzystać z konta. Oznacza to zapewniania wpływów na konto, wykonywanie transakcji bezgotówkowych oraz logowanie do aplikacji mobilnej…..(więcej)

Złóż wniosek


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Grupa-fb-Gielda-Promocji.jpg

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Przeczytaj również

TAG:

Promocje Banku Millennium

Komentarze (0)

Lokata Urodzinowa
Lokata Urodzinowa
Oprocentowanie

5,5%

Kwota lokaty

1 000-25 000 zł

Okres

1 miesiąc

Warunki
  • lokata dostępna w ciągu 30 dni licząc od dnia swoich urodzin;
  • aby skorzystać należy posiadać konto osobiste Banku Millennium na 4 dni przed dniem swoich urodzin;
  • lokata dostępna z poziomu aplikacji mobilnej Banku Millennium;
  • dla nowych i obecnych klientów;
  • limit 1 lokaty na użytkownika.

wymagane konto

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część