zgarnijpremie.pl » Poradniki » Finanse codzienne - poradniki » Programy poleceń produktów bankowych to szansa na premię do nawet kilku tysięcy złotych!

Programy poleceń produktów bankowych to szansa na premię do nawet kilku tysięcy złotych!

5 mar 2021 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

programy poleceń

Które Programy poleceń są najlepsze?

Programy poleceń popularne są w wielu branżach. Producenci wolą przeznaczyć nawet całkiem spore budżety na nagrody za zachęcenie nowych klientów, zamiast stosować tradycyjną formę reklamową. Nie inaczej jest w przypadku produktów bankowych. Poza popularnymi promocjami dla nowych klientów z premiami za otwarcie konta, lokaty lub wyrobienie karty kredytowej programy poleceń to najlepsza okazja na dodatkowy zarobek dla obecnych już klientów.

Poniżej podpowiemy, w których programach poleceń warto wziąć udział zestawiając ze sobą poziom trudności warunków do spełnienia przez obu uczestników programu oraz maksymalny możliwy zysk z wszystkich poleceń.

Czym różni się program poleceń od tradycyjnej promocji bankowej?

Najważniejszą różnicą jest to, że w promocji bankowej konta, czy karty kredytowej bierzemy udział samodzielnie i to tylko od nas samych zależy, czy spełnimy wszystkie wymagane warunki aktywności i czy otrzymamy wymarzoną premię.

W przypadku programów poleceń do tanga trzeba dwojga: osoba posiadająca już produkt bankowy i polecająca go oraz nowy klient, który z tej ofert skorzysta. Osoba polecona zwykle musi być tzw. nowym klientem banku, to znaczy nie być związanym z bankiem w wyznaczonym regulaminem okresie czasu.

Premia dla dwojga

Aby ułatwić nam trochę namówienie znajomego na skorzystanie z oferty konta, czy karty bank przygotował premię również i dla niego. Niestety nie wystarczy samo otwarcie rachunku. Abyśmy zarówno my jako polecający, jak i osoba polecona otrzymali premię nowy klient musi się jeszcze wykazać pewną aktywnością i faktycznie skorzystać chociaż raz z wybranego produktu bankowego. W zamian za to obie osoby zarobią dodatkową gotówkę lub bon do wykorzystania w znanych sklepach.

Niestety ilość osób, które możemy polecić jest ograniczona, a ich liczba różni się od poszczególnych programów poleceń. Przykładowo a w Banku Pekao S.A. jest to aż 15 osób, a w Santander Banku Polska 10.

Nie przegap

Komentarze (0)

Konto Santander
Konto Santander
Utrzymanie konta
  • 6 zł lub 0 zł za wydanie min. 300 zł kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu
  • 0 zł w przypadku osób do 26 roku życia wystarczy 1 płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu

0-6 zł

Utrzymanie karty
  • 9 zł lub 0 zł za wydanie min. 300 zł kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu
  • 0 zł w przypadku osób do 26 roku życia wystarczy 1 płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu

0-9 zł

Wypłata z bankomatów obcych
  • 3 zł prowizji w przypadku osób powyżej 26 roku życia
  • osoby poniżej 26 roku życia wszystkie krajowe bankomaty darmowe

0-3 zł

Czy premia?
  • 150 zł za aktywność w maju i czerwcu;
  • 150 zł za aktywność w lipcu i sierpniu;
  • 100 zł w Programie Poleceń;
  • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki

(czytaj więcej)

700 zł premii +6% do 100 tys. zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część