zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Darmowe CitiKonto od Citibanku z premią 150 zł na start!

Darmowe CitiKonto od Citibanku z premią 150 zł na start!

1 wrz 2019 13 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Darmowe CitiKonto od Citibanku to zupełna nowość na rynku kont osobistych. Oprócz ciekawego i darmowego konta możesz dodatkowo zgarnąć 150 zł premii!

Darmowe CitiKonto

Darmowe CitiKonto

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy 01.01.2020 do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały ani nie współposiadały żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Posiadanie popularnej karty kredytowej Citi Simplicity nie wyklucza z udziału w akcji promocyjnej.

Jak skorzystać z darmowego CitiKonta i zgarnąć 150 zł premii od Citibanku?

Najpóźniej do 05.12.2020 złóż internetowy wniosek o otwarcie CitiKonta i podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Następnie, aby zdobyć tytułowe 150 zł (podzielone 3 x 50 zł) spełnij proste warunki aktywności:

50 złdo końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ wynagrodzenia o wartości min. 2000 zł;

50 złdo końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi oraz wpłać na konto min 100 zł;

50 złdo końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapłać za zakupy o wartości min. 100 zł za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta nowego CitiKonta trwa do 05.12.2020, ale może skończyć się wcześniej, ponieważ obowiązuje limit 5000 uczestników!

Kiedy będzie nagroda?

Premia w postaci 150 zł podzielona jest na 3 równe części po 50 zł. Każda z części zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki aktywności.

Pamiętaj, że warunkiem odebrania premii jest posiadanie wciąż aktywnego konta otwartego w promocji. Nie możesz zatem wypowiadać umowy o prowadzenie rachunku aż do odebrania ostatniej części premii.

***

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Citi Global Wallet

Citibank kusi nie tylko darmowym kontem osobistym z również darmową kartą debetową, ale zachęca dodatkowymi funkcjami. Dla osób często podróżujących ciekawą opcją będzie usługa Citi Global Wallet. Dzięki niej unikniesz kosztów przewalutowania płacąc w internecie oraz stacjonarnie w obcych walutach. Jak to działa? Wystarczy, że otworzysz (za darmo) dodatkowy rachunek w interesującej Cię walucie (EUR, GBP, CHF, etc.) i zapłacisz kartą do konta. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i pobierze środki z właściwego rachunku.

Zobacz też promocję karty kredytowej Citi Simplicity, w której możesz zdobyć bezprzewodowe słuchawki OPPO o wartości 400 zł za darmo!

Bezprzewodowe słuchawki

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 13)

 • Jurek 3 września 2020 0 1 odpowiedzi

  Przedwczoraj wypełniłem wniosek i do dziś nie mam żadnej informacji. To normalne?

  • Wojciech Wojtczak 4 września 2020 0

   Witaj! Wiemy, że mogą pojawić się opóźnienia w obsłudze wniosków w związku z dużym zainteresowaniem nowym kontem. Musisz uzbroić się w odrobinę cierpliwości 🙂

 • Anonim 11 września 2020 0

  Dobry fajne

 • @Krzysztof 13 września 2020 0 1 odpowiedzi

  Posiadam już jakiś czas konto Priority. Czy mogę je teraz zamknąć i założyć darmowe CitiKonto?

  • Wojciech Wojtczak 14 września 2020 0

   Możesz zamknąć konto Priority i założyć CitiKonto jeśli wolisz mieć darmowy rachunek. Jednak niestety jako były klient Citi posiadający już konto osobiste nie weźmiesz udział w promocji z premią do 150 zł. Karencja wynosi 8 miesięcy.

 • Fin@nsistk@ 13 września 2020 0 2 odpowiedzi

  Czy warunek zapewnia wpływu 2000 zł musi być koniecznie pensją? Skąd bank wie, czy jest to wypłata od mojego pracodawcy, czy zwykły przelew???

  • Wojciech Wojtczak 14 września 2020 0

   Tę kwestię precyzuje regulamin promocji. Znajdziemy tam adnotację, że przelew musi być wykonany tytułem „wynagrodzenia”. Następny podpunkt regulaminu jednak bardziej zawęża pole manewru i wymaga, aby ten przelew został wykonany z konta firmowego.

  • Marta 1 grudnia 2020 0

   Jeżeli prowadzę własną działalność to nie mam szefa. Czy mogę przelać wynagrodzenie z Mojego konta firmowego na konto indywidualne?

 • Maniek 22 września 2020 0 1 odpowiedzi

  Przeczytałem cały regulamin i nie znalazłem zapisu, że przelew z tytułu wynagrodzenia musi pochodzić z konta firmowego. Nie może tylko pochodzić z konta prywatnego prowadzonego w Citi.

  • Wojciech Wojtczak 22 września 2020 0

   Zgadza się! Masz rację 🙂 To dotyczy kont osobistych, ale prowadzonych w Citi. Dzięki za czujność 🙂

 • Pn 10 listopada 2020 0 1 odpowiedzi

  Czy można spełnić te warunki od razu jednego miesiąca? Czy trzeba rozłożyć te etapy w czasie?

  • Wojciech Wojtczak 10 listopada 2020 0

   Niestety premia rozbita jest na 3 części po 50 zł. Każda z nich do zdobycia w kolejnym miesiącu 🙂

 • Anonim 1 grudnia 2020 0

  Prowadzę własną działalność gospodarczą więc nie mam szefa. Czy mogę zrobić przelew z własnego konta firmowego na konto w Citi?