Darmowe CitiKonto od Citibanku z premią 150 zł na start!

Darmowe CitiKonto od Citibanku to zupełna nowość na rynku kont osobistych. Oprócz ciekawego i darmowego konta możesz dodatkowo zgarnąć 150 zł premii!

Darmowe CitiKonto

Darmowe CitiKonto

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy 01.01.2020 do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały ani nie współposiadały żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Posiadanie popularnej karty kredytowej Citi Simplicity nie wyklucza z udziału w akcji promocyjnej.

Jak skorzystać z darmowego CitiKonta i zgarnąć 150 zł premii od Citibanku?

Najpóźniej do 20.11.2020 złóż internetowy wniosek o otwarcie CitiKonta i podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Następnie, aby zdobyć tytułowe 150 zł (podzielone 3 x 50 zł) spełnij proste warunki aktywności:

50 złdo końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku i zasil konto środkami w wysokości min. 100 zł;

50 złdo końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zrób zakupy po wartości min. 100 zł i zapłać przy wykorzystaniu usługi Google Pay lub Apple Pay;

50 złdo końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij przynajmniej 1 raz wpływ swojego wynagrodzenia na konto w wysokości min. 2 000 zł.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta nowego CitiKonta trwa od 01.09.2020 do 20.11.2020, ale może skończyć się wcześniej, ponieważ obowiązuje limit 5000 uczestników!

Kiedy będzie nagroda?

Premia w postaci 150 zł podzielona jest na 3 równe części po 50 zł. Każda z części zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki aktywności.

Pamiętaj, że warunkiem odebrania premii jest posiadanie wciąż aktywnego konta otwartego w promocji. Nie możesz zatem wypowiadać umowy o prowadzenie rachunku aż do odebrania ostatniej części premii.

***

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Citi Global Wallet

Citibank kusi nie tylko darmowym kontem osobistym z również darmową kartą debetową, ale zachęca dodatkowymi funkcjami. Dla osób często podróżujących ciekawą opcją będzie usługa Citi Global Wallet. Dzięki niej unikniesz kosztów przewalutowania płacąc w internecie oraz stacjonarnie w obcych walutach. Jak to działa? Wystarczy, że otworzysz (za darmo) dodatkowy rachunek w interesującej Cię walucie (EUR, GBP, CHF, etc.) i zapłacisz kartą do konta. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i pobierze środki z właściwego rachunku.

 

Zobacz też promocję karty kredytowej Citi Simplicity, w której możesz zdobyć bezprzewodowe słuchawki OPPO o wartości 400 zł za darmo!

Bezprzewodowe słuchawki

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela opłat i prowizji

PODZIEL SIĘ

9 KOMENTARZE

    • Witaj! Wiemy, że mogą pojawić się opóźnienia w obsłudze wniosków w związku z dużym zainteresowaniem nowym kontem. Musisz uzbroić się w odrobinę cierpliwości 🙂

    • Możesz zamknąć konto Priority i założyć CitiKonto jeśli wolisz mieć darmowy rachunek. Jednak niestety jako były klient Citi posiadający już konto osobiste nie weźmiesz udział w promocji z premią do 150 zł. Karencja wynosi 8 miesięcy.

  1. Czy warunek zapewnia wpływu 2000 zł musi być koniecznie pensją? Skąd bank wie, czy jest to wypłata od mojego pracodawcy, czy zwykły przelew???

    • Tę kwestię precyzuje regulamin promocji. Znajdziemy tam adnotację, że przelew musi być wykonany tytułem „wynagrodzenia”. Następny podpunkt regulaminu jednak bardziej zawęża pole manewru i wymaga, aby ten przelew został wykonany z konta firmowego.

  2. Przeczytałem cały regulamin i nie znalazłem zapisu, że przelew z tytułu wynagrodzenia musi pochodzić z konta firmowego. Nie może tylko pochodzić z konta prywatnego prowadzonego w Citi.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here