zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Wygraj dodatkowe paliwo na BP o wartości 3000 zł w konkursie Citibanku!

Wygraj dodatkowe paliwo na BP o wartości 3000 zł w konkursie Citibanku!

15 lip 2020 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Wygraj dodatkowe paliwo o wartości 3000 zł w konkursie organizowanym przez Citibank oraz sieć stacji paliw BP! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie i wyrobić sobie kartę Citibank-BP!

Wygraj dodatkowe paliwo!

Wygraj dodatkowe paliwo

Kto może skorzystać z promocji?

Konkurs przeznaczony jest jedynie dla nowych klientów Citibanku. Wyłączeni z udziału są osoby posiadające kartę kredytową Citi od początku 2020 roku.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest wyrobienie sobie karty. Aby jednak sam bank zechciał nam wydać kartę z limitem kredytowym twój miesięczny dochód powinien wynosić min. 1200 zł netto, a staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat oraz generować dochód netto na poziomie min. 2500  netto.

Jak zgarnąć 3000 zł na dodatkowe paliwo na BP?

  1. Najpóźniej do 15.12.2020 na stronie konkursowej odpowiedz na pytanie: Zgadnij, ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł. Wysyłając odpowiedź zaakceptuj regulamin konkursu.
  2. Następnie po złożeniu formularza konkursowego zawnioskuj o wyrobienie karty kredytowej Citibank-BP. W ciągu 10 dni od podpisania umowy o kartę dostarcz wymagany regulaminem dokument potwierdzający osiągane przez Ciebie dochody.
  3. Posiadając już kartę Citibank-BPprzed upływem 1 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę zaloguj się przynajmniej 1 raz na swoje konto Citi w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  4. Na koniec pozostanie jeszcze spełnić warunek aktywności. Polega on na wykonaniu płatności kartą o łącznej wartości min. 500 zł. Masz na to czas również do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Ile będzie kosztowało spełnienie warunków?

Nic! wystarczy, że będziemy płacili kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujemy co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacamy kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 15.12.2020.

Nagroda

Główną nagrodą w konkursie jest 6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda (w sumie 3000 zł na paliwo) do wydania na stacjach paliw PB. Konkurs przewiduje wyłonienie 10 laureatów, którzy będą najbliżej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Informację o przyznaniu nagrody znajdziesz we wiadomości w skrzynce odbiorczej Citibank Online najpóźniej do 31.12.2020.

Każda z kart traci ważność po upływie 24 miesięcy od otrzymania informacji o jej przyznaniu. Same karty zostaną wysłana na adres korespondencyjny podany podczas rejestracji w konkursie najpóźniej do 15.01.2021.

***

Jakie są główne zalety karty Citibank-BP?

  • Nawet 720 zł zwrotu za paliwo w ciągu 3 lat – warunkiem jest miesięczny obrót kartą o wartości min. 500 zł, z czego 250 zł wydane na stacjach BP;
  • Całkowicie darmowa karta – 0 zł za wydanie karty o raz brak opłat miesięcznych za jej utrzymanie bez względu na aktywność;
  • Darmowe powiadomienia sms – aby kontrolować swoje wydatki otrzymuj powiadomienia sms przy każdej transakcji oraz przypomnienia o terminie spłaty debetu na karcie;
  • Możliwość rozłożenia każdego zakupy powyżej 100 zł na raty – sam decydujesz, czy rozłożyć zakup na raty, bez kontaktu z doradcą kredytowym;
  • Płatności aplikacją Google Pay i Apple Pay – kartę Citi możesz dodać do tych popularnych aplikacji mobilnych i płacić za zakupy smartfonem;
  • Wygodny dostęp do programu PAYBACK – punkty zbierasz bezpośrednio w Programie z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta, bez dodatkowych kart.

Zarób jeszcze więcej biorąc udział w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku z premią do nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

Dokumenty

Regulamin konkursu
Tabela opłat i prowizji
Tabela opłat i prowizji II

Komentarze (0)