Premia za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku i aktywne korzystanie do 300 zł!

Premia za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku! 100 zł oraz 200 zł za aktywne korzystanie +50 zł w programie Bezcenne Chwile! Do tego cały pakiet korzyści!

Premia za założenie Konta Jakże Osobistego

premia za założenie

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta Aliora skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Oznacza to, że aby mieć szanse na zdobycie tytułowych 300 zł premii nie można było posiadać konta osobistego w Alior Banku od co najmniej 2 lat. Z promocji wyłączone są również osoby, które od początku roku do wystartowania promocji zdążyły już złożyć wniosek o otwarcie konta.

***

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Konta Jakże Osobistego Alior Banku, to sprawdź naszą recenzję, w której dokładnie opisujemy ten rachunek.

Jak zgarnąć 100 zł + 200 zł premii od Alior Banku?

Do końca trwania promocji (31.07.2020) złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego z kartą płatniczą (warunek konieczny), a następnie w ciągu 30 dni podpisz umowę o konto. Za sam fakt otwarcia otrzymasz pierwszą część premii 100 . Łatwiej już się nie da 🙂

Aby zwiększyć swój zysk o 200 zł wystarczy przez 8 kolejnych miesięcy aktywnie korzystać z konta. W każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływ min. 1500 zł na konto;
 • wykonaj min 3 transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta;
 • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji Alior Mobile.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.07.2020.

Nagroda

Premia 100 zł za samo założenie konta zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o konto.

Każde 25 zł z maksymalnych 200 zł premii za aktywność zostanie wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunek aktywności.

Tradycyjnie do wypłacenie zarówno pierwszej nagrody, jak i poszczególnych części premii za aktywność należy nie wypowiadać umowy o konto 🙂

+50 zł premii za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Łatwa premia w postaci vouchera o wartości 50 zł czeka zarówno na nowych, jak i obecnych klientów! Wystarczy że najpóźniej do 30.07.2020 zarejestrujemy swoją kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a następnie przed upływem 30 dni od rejestracji wykonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Nagroda wydawana jest w postaci punktów (3400 pkt.) do wydania w programie.

***

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie pobrana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

 

Zobacz też, jak zgarnąć dodatkowe pieniądze biorąc udział w promocji Konta 360° Banku Millennium z premią do 220 zl!

220 zł premii do zdobycia

Jeśli wiesz, już jak zyskać 300 zł za Konto Jakże Osobiste + 50 zł w programie Bezcenne Chwile, to nie zwlekaj i złóż wniosek klikając poniższy przycisk:

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

PODZIEL SIĘ

47 KOMENTARZE

  • Jeśli faktycznie będzie to Twoje podstawowe konto płatnicze, to jak najbardziej. Niestety zarówno utrzymanie karty debetowej, jak i samego konta nie jest darmowe, ale przy codziennym korzystaniu z rachunku łatwo uniknąć standardowych opłat. Warto zwrócić uwagę na długą listę korzyści, które dobierasz do swojego konta według własnych potrzeb. Od darmowych bankomatów w całym kraju po cashback 1% za płatności mobilne.

  • Oczywiście. O ile spełniasz wymagania nowego klienta (nie posiadałeś konta w Alior Banku od min. 2 lat), to jak najbardziej masz szanse na nawet 300 zł.
   Dyspozycję przeniesienia konta załatwisz jednym podaniem w placówce Aliora.

  • Regulamin jasno wskazuje, że muszą to być transakcje dokonane kartą. Jeśli masz więcej niż 1 kartę do konta, to warunek aktywności musi zostać spełniony dla każdej osobno, aby uniknąć opłat 🙂

  • Konto należy posiadać do czasu odebrania poszczególnych części premii. Jeśli wystarczy 100 zł, a konto nie będzie spełniało oczekiwań, to oczywiście można z niego zrezygnować 🙂

  • Ta oferta przewiduje otwarcie rachunku w PLN. Jeśli potrzebujesz konta w euro, to musisz założyć Konto Walutowe.

 1. Czy opłaty 10 złotych za konto i 5 złotych za kartę naliczaja się od razu, czy po wysłaniu premi? Ile opłat się naliczania za lipiec i sierpień, czy tylko za sierpień?

  • Opłaty naliczane będą od kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym konto zostało otwarte. Warunki aktywności, aby nie płacić za konto i kartę to dwie osobne sprawy. Jedynie warunek wpływów 1500 zł jest taki sam, dlatego wystarczy go spełnić 1 w miesiącu 🙂

 2. Zaloguj się do aplikacji Alior Mobil—ten warunek wyklucza posiadaczy tradycyjnych telefonów komórkowych klawiszowych np. na kartę. Takim telefonem nie można się zalogować do aplikacji mobilnej.

  • Aby zgarnąć 100 zł wystarczy założyć konto z kartą. Jeśli zależy Ci na dodatkowych 200 zł premii, to w każdym z kolejnych 8 miesięcy musisz zapewnić wpływy (nie musi to być 1 duży, a kilka) min. 1500 zł.

  • Niestety w tej kwestii Pani nie pomożemy. Takie pytanie najlepiej będzie zadać obsłudze klienta po stronie banku.

  • Niestety nie znamy dokładnych metod działania komornika. Na pewno ma on narzędzia, aby zablokować środki na takim koncie. Jak szybko jednak jest w stanie to zrobić, skoro 100 zł otrzymasz już za samo otwarcie rachunku – tego nie wiemy…..

  • Oczywiście. Wniosek składamy online. Weryfikację tożsamości można wykonać poprzez wideo-rozmowę z konsultantem, przelew weryfikacyjny z innego banku lub podczas wizyty kuriera.

 3. Witam!Założyłam konto 30 lipca, karta do konta przyszła, założyłam je przez stronę internetową a premii i tak nie otrzymałam. Coś źle zrobiłam?

  • Cześć!
   Jeśli założyłaś konto 30 lipca, to pierwszą nagrodę 100 zł powinnaś otrzymać do końca sierpnia. Zatem jeszcze ok 2 tygodni 🙂 Z doświadczenia wiemy, że Alior czeka do samego końca, aby wykluczyć ewentualnych uczestników, którzy przedwcześnie zrezygnowaliby z konta.

   Pamiętaj także o tym, że to konto i karta nie są bezwarunkowo darmowe. Zasil je zewnętrznymi środkami i wykonaj przynajmniej 1 transakcję kartą – na dowolną sumę 🙂

 4. Witam, założyłam konto w czerwcu spełniając wszystkie wymogi. Dostałam 100zł premi. Jedank jak dotąd nie otrzymałam premi 25 zł za miesiac sierpiień 🙁 a w miesiącu sierpniu: otrzymałam przelew na 1500zł z innego banku (Pocztowego), zalogowałam się do aplikacji, i wykonałam nawet wiecej niż 3 tranzakcje kartą ( w żabce, delikatesach i przez interentową pałatność kartą). Dlaczego nie została mi naliczona Premia? Co żle zrobiłam? Będewdzieczna za pomoc

  • Z tego, co nam wiadomo to Alior Bank czeka do samego końca i wypłaty premii zleca w ostatnim dniu kolejnego miesiąca. Zatem w Twoim przypadku przelew powinien wyjść 30 września. Sprawdź proszę jeszcze raz, czy może premia została już zaksięgowana 🙂

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here