zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 220 zł premii do zdobycia w promocji Konta 360° Banku Millennium!

220 zł premii do zdobycia w promocji Konta 360° Banku Millennium!

3 lip 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

220 zł premii do zdobycia w kolejnej edycji promocji popularnego Konta 360° Banku Millennium!

220 zł premii do zdobycia w promocji Konta 360°!

220 zł premii do zdobycia

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja konta osobistego Banku Millennium skierowana jest tylko do nowych klientów, tj. osób które nigdy wcześniej nie korzystały z promocji Konta 360°. Zatem karencja tradycyjnie jest dożywotnia.

Jak skorzystać i zgarnąć 200 zł premii + 20 zł na goodie?

  1. Do końca trwania promocji (31.08.2020 lub osiągnięcia limitu 20 tys. kont) otwórz Konto 360°. Składając wniosek zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe;
  2. Najpóźniej do końca sierpnia aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
  3. W kolejnych 3 miesiącach (wrzesień, październik i listopad) spełnij te same warunki aktywności, tj.:

zapewnij wpływy zewnętrzne na konto o wartości min. 1000 oraz wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do konta lub usługą BLIK na dowolną kwotę.

Warunki są banalnie proste, ponieważ te same należy spełnić, aby konto i karta były darmowe każdego miesiąca!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czym jest goodie?

goodie to należący do Banku Millennium agregator promocji, ofert ze zniżkami, kuponami w formie strony internetowej oraz bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Dzięki goodie znajdziesz najlepsze oferty wybranego sklepu najbliżej Ciebie. Masz możliwość zbierania kodów rabatowych zarówno do sklepów stacjonarnych jak i internetowych.

Czas trwania promocji

Czas na rejestrację w promocji masz do 31.08.2020. Promocja może skończyć się nieco wcześniej, jeśli liczba uczestników przekroczy 20 000 rejestracji.

Nagroda

Premia 200 zł zostanie przekazana na konto promocyjne najpóźniej do 31.12.2020. To oznacza, że do końca roku nie wolno rezygnować z konta, ani nie wycofywać zgód marketingowych.

20 zł do wydania w aplikacji goodie lub goodie.pl zostanie przekazane w formie kodu przesłanego sosem na numer telefonu użyty w rejestracji w promocji najpóźniej do 30.09.2020.

***

Ile kosztuje Konto 360° w Millennium Banku?

Aby Konto 360° faktycznie okazało się darmowe (prowadzenie rachunku, obsługa karty debetowej oraz wypłata gotówki z bankomatów) musisz zapewnić min. 1000 zł wpływów zewnętrznych
min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu – czyli identycznie, jak warunki aktywności przewidziane w tej promocji 🙂

W przeciwnym wypadku koszt prowadzenia konta wyniesie 8 zł miesięcznie, utrzymania karty 7 zł, a wypłaty z bankomatów obcych wyniosą 1 zł lub 5 zł prowizji (zależy od właściciela maszyny).

Natomiast prowadzenie Konta 360° Student jest całkowicie bezpłatne dla osób do 26 roku życia. Z kolei za obsługę karty oraz wypłaty gotówki z bankomatów nie zapłacisz nic przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Przelewy krajowe w złotych przez Millenet i Aplikację Mobilną są bezpłatne.

 

Sprawdź też promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 200 zł do wydania na zakupy w Lidlu!

Voucher do Lidla

***

Wiesz już, co zrobić aby zyskać 220 zł premii? To nie zwlekaj i złóż wniosek o konto w Banku Millennium!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji z premią 220 zł

Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)