zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Voucher do Lidla o wartości 200 zł w promocji karty Citi Simplicity!

Voucher do Lidla o wartości 200 zł w promocji karty Citi Simplicity!

1 wrz 2019 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Voucher do Lidla na zakupy o wartości 200 zł w promocji popularnej karty kredytowej Citi Simplicity!

Voucher do Lidla!

Voucher do Lidla

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby Citibank pozytywnie przyznał Ci limit kredytowy na karcie Simplicity twój miesięczny dochód netto nie powinien być niższy od min. 1200 zł netto a staż w obecnej firmie wynosić min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Tradycyjnie z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku, którzy przynajmniej od 01.01.2018 nie posiadali głównej karty kredytowej w Citibanku. Zatem, jeśli kwalifikujesz się do wzięcia udziału w akcji, to również obejmą Cię nowe zasady utrzymania karty kredytowej, o czy przeczytasz poniżej.

Jak zdobyć voucher do Lidla na zakupy?

Najpóźniej do 03.11.2020 złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity. Następnie przed upływem 10 dni od złożenia wniosku prześlij „Dokument Dochodowy” (pełną listę znajdziesz w Regulaminie).

Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

W ramach aktywnego korzystania z karty do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 2000 zł. Możesz wydawać kilka mniejszych kwot, tak aby uzbierała się wymagana pula.

Ile będzie kosztowało spełnienie warunków?

Nic! wystarczy, że będziemy płacili kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujemy co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacamy kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 03.11.2020.

Nagroda

Voucher 200 zł na zakupy w Lidlu otrzymasz w postaci Karty Prezentowej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Zostanie wysłany na adres korespondencyjny podany podczas wnioskowania o wydanie karty kredytowej.

Karta będzie ważna przez 6 miesięcy od jej przekazania i nie może być wykorzystana w częściach. Zatem należy przemyśleć jej wykorzystanie 🙂

***

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Możesz też wybrać darmową kartę kredytową Citibank-BP w promocji ze zwrotem do 720 zł do wydania na stacjach BP!

darmowa karta kredytowa

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji
Tabela opłat i prowizji II

Komentarze (komentarzy: 2)

 • Aneta kochanowska 23 lipca 2020 0 1 odpowiedzi

  Po co mi to

  • Wojciech Wojtczak 24 lipca 2020 0

   Karta kredytowa to bardzo przydatne narzędzie płatnicze. Dzięki niej możesz bookować noclegi w hotelach na całym świecie, czy bilety lotnicze. Ponadto karta kredytowa, to pewnego rodzaju „kredyt pod ręką”. Jeśli potrzebujesz coś kupić zapłać kartą kredytową (żaden doradca nie musi wyrażać na to zgody), a następnie spłać zadłużenie korzystając z tzw. okresu bezodsetkowego. To czas, podczas którego bank nie nalicza żadnych dodatkowych kosztów prowizji.

   Więcej na temat korzystania z kart kredytowych dowiesz się z naszego poradnika: https://zgarnijpremie.pl/wp-admin/post.php?post=10378&action=edit