zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 400 zł maksymalnej premii w najnowszej promocji konta osobistego Alior Banku!

400 zł maksymalnej premii w najnowszej promocji konta osobistego Alior Banku!

1 lut 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

400 zł maksymalnej premii w kolejnej edycji promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku! 300 zł w gotówce oraz 100 zł w formie punktów w programie Bezcenne Chwile.

400 zł maksymalnej premii!

400 zł maksymalnej premii

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja Konta Jakże Osobistego przeznaczona jest dla nowych klientów. Według regulaminu są to osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Alior Banku od co najmniej 2 lat.

Jak zgarnąć 300 zł premii od Alior Banku?

Pula 300 zł premii podzielona jest na dwie części: 120 zł oraz 180 zł. Zacznij od złożenia najpóźniej do 28.02.2021 wniosku o otwarcie Konta Jakże Osobistego Alior Banku.

Aby zebrać 120 zł należy w każdym z 12 kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku spełnić warunki aktywności:

  • zapewnij wpływ min. 1500 zł na konto;
  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta;
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji Alior Mobile.

Za każdy miesiąc aktywności otrzymasz 10 zł nagrody.

Pula premii 180 zł podzielona jest również na 12 miesięcy, ale tym razem po 15 zł. Aby je zdobyć należy:

  • spełnić warunki aktywności dla podstawowej premii;
  • oraz posiadać aktywny i niezadłużony produkt kredytowy.

Na szczęście nie musi to być od razu pożyczka, czy kredyt. Wystarczy posiadać kartę kredytową Alior Banku lub limit odnawialny na podstawowym rachunku.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 28.02.2021.

Nagroda

Zarówno cząstkowe premie w wysokości 10 zł, jak i 15 zł zostaną przekazane na rachunek promocyjny do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności.

Tradycyjnie do wypłacenie zarówno pierwszej nagrody, jak i poszczególnych części premii za aktywność należy nie wypowiadać umowy o konto 🙂

100 zł więcej za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Łatwa premia w postaci 6800 pkt. w programie Bezcenne Chwile czeka zarówno na nowych, jak i obecnych klientów! Wystarczy że zarejestrujesz swoją kartę debetową w programie, a następnie przed upływem 30 dni od rejestracji wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę, tak aby wydać min. 10 zł.

Punkty wymienisz na voucher o wartości 100 zł, a otrzymasz je do 15 dni od spełnienia warunków akcji!

***

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie pobrana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć kilka kont osobistych w promocji i zwiększyć swoją premię! Sprawdź najnowszą promocję eKonta w mBanku i zgarnij do 150 zł premii w gotówce!

Konto osobiste w mBanku

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)