zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Konto firmowe Alior Bank iKonto Biznes w promocji z premią do 1700 zł!

Konto firmowe Alior Bank iKonto Biznes w promocji z premią do 1700 zł!

9 paź 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Konto firmowe Alior Bank iKonto Biznes w najnowszej promocji z Bankier.pl to szansa na nawet 1700 zł premii!

Konto firmowe Alior Bank w promocji

konto firmowe alior bank

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja iKonta Biznes Alior Banku skierowana jest do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Warunkiem uczestnictwa jest również posiadanie statusu nowego klienta. Według regulaminu akcji jest to osoba, która nie posiadała wcześniej żadnego rachunku dla firm w Alior Banku.

Jak zgarnąć 200 zł premii od Bankier.pl?

  1. Najpóźniej do 12.10.2020 zarejestruj się na stronie www promocji i za jej pośrednictwem złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes Alior Banku;
  2. następnie przed upływem 30 dni od złożenia wniosku (ale nie później niż 12.11.2020) podpisz umowę o prowadzenie konta;
  3. posiadając aktywne konto w ciągu 60 dni (ale nie później niż 11.01.2021) spełnij warunek aktywności polegający na wpłaceniu na konto w sumie min. 500 zł (może być kilka mniejszych wpłat).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak zwiększyć premię o kolejne 1500 zł zwrotu od Alior Banku?

  1. Maksymalna pula 1500 zł premii w formie zwrotu rozbita jest na 12 miesięcy. W każdym z nich najwyższy moneyback może wynieść do 125 zł.
  2. Najłatwiejszy zwrot w wysokości 30 zł otrzymasz już za samo wykonanie pierwszej płatności w miesiącu ZUS lub US o wartości min. kolejno 250 zł oraz min. 300 zł.
  3. 10 zł premii przysługuje za wykonanie europejskich transakcji SEPA na kwotę przynajmniej 100 EUR oraz kolejne 10 zł za transakcje kartą wydaną do konta o łącznej wartości min. 500 zł.
  4. Kolejna premia w wysokości 15 zł nie będzie dostępna dla firm, które nie korzystają z kas fiskalnych. Aby ją zdobyć należy otrzymać bonusowy przelew z PCKF (Polskie Centrum Kas Fiskalnych) w kwocie 100 zł.
  5. Pozostałe cząstkowe nagrody przyznawane są za utrzymanie miesięcznego salda na poziomie od 2 500,01 zł do 150 000,01 zł. W tej kategorii można zyskać premię w zależności od posiadanego salda od 5 zł do nawet 60 zł miesięcznie.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja z premią 200 zł od Bankier.pl trwa od 01.09.2020 do 12.10.2020.

Nagroda

Informację o przyznaniu premii 200 zł od Bankier.pl za otwarcie iKonta Biznes i aktywność otrzymasz najpóźniej 01.02.2021 na adres mailowy podany przy rejestracji w promocji. Warunkiem przekazania nagrody jest zalogowanie się w panelu uczestnika promocji i potwierdzenie swoich danych wraz z numerem konta, na które otrzymasz gotówkę!

1500 zł premii od Alior Banku w formie cząstkowych zwrotów będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Pamiętaj oczywiście, że aby odebrać nagrody, należy nie wypowiadać umowy o konto oraz zmieniać typu konta. Ponadto w przypadku działalności gospodarczych każda premia stanowi przychód, od którego należy odliczyć podatek.

Ile kosztuje iKonto Biznes?

Co ciekawe otwarcie oraz prowadzenie iKonta Biznes jest całkowicie darmowe bez konieczności wykazania się jakąkolwiek miesięczną aktywnością na koncie.

Wyjątkiem jest utrzymanie karty wydanej do konta, za którą bank może pobrać miesięczną opłatę w wysokości 8 zł. Można jej jednak w łatwy sposób uniknąć wykonując miesięcznie 4 transakcje kartą na dowolną kwotę.

Jeśli jesteśmy już przy transakcjach, to korzystając z iKonta Biznes wszystkie przelewy internetowo masz za darmo! Wyjątkiem są przelewy natychmiastowe, których koszt to 10 zł. W każdym miesiącu masz 5 takich transakcji do wykorzystania za darmo! 🙂

***

Dokumenty

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku – 9 edycja”
Regulamin promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes – 2 edycja”
Regulamin prowadzenia rachunków rozliczeniowych i lokat dla przedsiębiorców i innych podmiotów przez Alior Banku S.A. »

Komentarze (0)