zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje Santander Banku Polska – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje Santander Banku Polska - konta, karty, lokaty, kredyty

2 października 2023 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 5 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Santander Bank Polska – podstawowe dane

Adres:Ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
Infolinia:19 999
Kod SWIFT:WBKPPLPP
IBAN banku:PL + numer rachunku bankowego
KRS:0000008723
NIP:5272046102
REGON:012736938
Wysokość kapitału zakładowego:1 021 893,140 zł – w całości wpłacony

Promocje Santander Banku Polska

Promocje Santander Banku Polska najczęściej dotyczą kont osobistych oraz kont firmowych. Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego narzędzia do zarządzania finansami osobistymi lub swojej firmy to wybieraj oferty Santandera dostępne w promocyjnych ofertach. Dzięki temu wraz z doskonałym kontem masz szansę na wzbogacenie się o kilkaset złotych premii gotówkowej w przypadku rachunków osobistych oraz do nawet kliku tysięcy w przypadku rachunków firmowych.


Aktualne promocje Santander Banku Polska (więcej)

Konto Jakie Chcę jednym z najpopularniejszych kont osobistych

Choć Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska nie jest bezwarunkowo darmowe w swoim utrzymaniu to wciąż należy do ścisłej czołówki wybieranych rachunków osobistych. Swoją popularność konto zawdzięcza funkcjonalności zdobytej długim doświadczeniem jeszcze, kiedy bank ten nosił nazwę Bank Zachodni BZ WBK. Aby korzystać z możliwości Konta Jakie Chcę za darmo wystarczy w ciągu miesiąca zapewnić wpływy o wartości min. 500 zl oraz wykonać zaledwie jedną transakcję kartą lub BLIKiem.

Podobnie wygląda utrzymanie karty płatniczej. Jej miesięczny koszt bez aktywności wynosi 8 zł, ale wystarczy, że wykonasz tę samą aktywność przewidzianą dla uniknięcia opłaty za rachunek, aby karta płatnicza była darmowa.

Konto Godne Polecenia dla firm w promocji za darmo!

Rachunek firmowy – Konto Godne Polecenia również występuje w atrakcyjnej promocji. Jest ona podzielona na 2 części. W pierwszej 900 zł premii możesz zdobyć za aktywne korzystanie z konta oraz karty płatniczej. Za każdy miesiąc aktywności możesz otrzymać do 150 zł zwrotu za płatności kartą (3%). Druga część nagrody wymaga większego zaangażowania, ponieważ wymaga skorzystania z oferty kredytu dla firm, leasingu lub pożyczki leasingowej. Za ten warunek możesz zdobyć 400 zł premii w gotówce.

Jednak nie tylko premie gotówkowe są w tej ofercie najważniejsze. Otwierając Konto Godne Polecenia w promocji otrzymujesz w pełni funkcjonalny rachunek dla firm za darmo! Nie musisz wykazywać się żadną aktywnością, aby zarówno za rachunek, jak i kartę nie płacić 0 zł miesięcznie. Aby uniknąć opłaty za kartę należy wcześniej wyrazić zgody na kontakt marketingowy z bankiem. Jest to jednak niewielka cena, aby cieszyć się z darmowego narzędzia do zarządzania finansami firmy. Koszt utrzymania Konta Godnego Polecenia poza promocją to 25 zł, a karty 7 zł. Aby uniknąć tych kosztów należy wykonać w miesiącu przynajmniej 1 przelew do ZUS o wartości min. 200 zł oraz wykonać kartą transakcje o wartości min. 400 zł.

Kto może skorzystać z promocji bankowych Santander Banku Polska?

Tak jak zdecydowana większość promocji bankowych również te oferowane przez Santander Bank Polska skierowane są wyłącznie do nowych klientów banku. Ma to na celu zachęcenie do skorzystania z produktów bankowych osób, które faktycznie takiego narzędzie poszukują i będą z niego aktywnie korzystali. Kolejnym powodem takiej strategii jest to, że każdy nowy klient dla banku to potencjalnie nowy zastrzyk kapitału, który zasili aktywna banku.

W przypadku promocji kont osobistych nowy klient określany jest jako osoba, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w Santander Banku Polska od wskazanej w regulaminie daty oraz te osoby, które w przeszłości skorzystały z promocji konta osobistego w tym banku również liczone od wskazanej w regulaminie daty.

Jeśli chodzi o konta firmowe to zasada rozróżniania klientów na nowych, obecnych, czy też „powracających” jest taka sama. Regulamin wskazuję datę od której liczona jest karencja. W tym przedziale czasu i na dzień przystąpienia do promocji nie możesz posiadać innego rachunku firmowego w Santander Banku Polska.

Posiadanie produktów i usług dla klienta indywidualnego nie wyklucza z udziału w promocji dla firm i odwrotnie.

Premia w Programie Poleceń Santander Banku Polska

Jak większość banków w Polsce również Santander Bank Polska posiada swój Program Poleceń. Polega on na polecaniu produktów bankowych innym klientom za co możesz zostać stosownie wynagrodzony. W programie zyskują zawsze dwie osoby – zarówno osoba polecająca, jak i polecana za spełnienie określonych warunków może otrzymać 80 zł w formie vouchera lub biletów do kina.

W przypadku osoby polecającej wystarczy, że jako obecni klienci Santander Banku Polska po wcześniejszym zarejestrowaniu się w Programie Poleceń wygenerujemy kod polecenia i przekażemy do znajomemu, który będzie spełniał kryteria nowego klienta. Po otwarciu konta osoba polecona musi jeszcze wykazać się aktywnością polegającą na wykonaniu do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta płatności kartą o wartości łącznej min. 300 zł.

W tej sytuacji nagrodę zdobywa zarówno polecany, jak i polecający. Jeśli chcesz skorzystać z Programu Poleceń to możesz polecić maksymalnie 5 osób, za co zdobędziesz nagrody.

Dawny Bank Zachodni WBK

Obecny Santander Bank Polska to dawniej bardzo popularny Bank Zachodni WBK (BZ WBK). Zmiana nazwy nastąpiła jakiś czas po przejściu BZ WBK przez hiszpański bank Santander. Nic zatem dziwnego, że w ofercie „Santandera” znajdziemy dopracowane produkty bankowe, które spełniają wile wymagań polskich klientów.


Zakończone promocje Santander Banku Polska (więcej)

Komentarze (0)

Konto Santander
Konto Santander
Premia

1150 zł +4% do 50 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki
  • 150 zł za aktywność w pierwszym i drugim miesiącu;
  • 150 zł za aktywność w trzecim i czwartym;
  • 300 zł za min. 1000 zł wpływów w piątym i szóstym miesiącu;
  • 100 zł w Programie Poleceń;
  • 150 zł za konto dla dziecka;
  • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki.

(czytaj więcej)

1150 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część