zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Zarabiaj do 360 zł + 200 zł do Allegro na tankowaniu i innych zakupach z TurboKARTĄ Santander!

Zarabiaj do 360 zł + 200 zł do Allegro na tankowaniu i innych zakupach z TurboKARTĄ Santander!

8 gru 2020 1 komentarz ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Zakupy do pełna z TurboKARTĄ i zwrotem za płatności to propozycja Santander Consumer Banku. Jeśli spełnisz kilka warunków Twój moneyback może wynieść nawet 360 zł w rok oraz 200 zł na zakupy w Allegro. Poznaj szczegóły tej oferty i zarabiaj!

Zarabiaj z TurboKARTĄ

Za zakupy na stacjach paliw, ale i za każdą płatność kartą w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie zostaniesz nagrodzony moneybackiem. Wszystko w ramach promocji „Zakupy do pełna”. Sprawdź, jakie warunki musisz spełniać i zarabiaj. 🙂

Kto może wziąć udział w promocji?

Osoba, która zawrze z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA.

200 zł łatwej premii do Allegro

Co możesz zyskać w ramach moneybacku?

  • 3% moneybacku dla płatności na stacjach paliw
  • 5% za korzystanie z samodzielnych myjni samochodowych
  • 1% moneybacku dla pozostałych płatności
  • darmowy pakiet ubezpieczenia Car Assistance (całodobowe wsparcie w przypadku awarii lub kradzieży samochodu)

30 zł – tyle możesz zyskać maksymalnie w danym okresie rozliczeniowym
360 zł – tyle możesz zyskać w ciągu roku

Zarabiaj z TurboKARTĄ! Jak założyć?

Bez wychodzenia z domu:

Złóż wniosek

W oddziale banku – zobacz mapę oddziałów.

Jeśli wybierzesz tę opcję pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości i potwierdzenie źródła i wysokości otrzymania dochodów.

Kiedy otrzymasz kartę?

Karta zostanie wysłana na Twój adres korespondencyjny, drugą przesyłką otrzymasz numer PIN. Żeby ją aktywować musisz zadzwonić pod numer telefonu 800 700 500.

Ważne informacje

* 3% dla płatności na stacjach paliw – nie musisz kupować wyłącznie paliwa, zwrot dostaniesz także za inne zakupy, których dokonałeś na stacji;
* 1% dla pozostałych płatności – w dowolnym punkcie handlowo-usługowym i w internecie, zwrot dostaniesz również za płatności wykonane za granicą;
* warunek naliczenia premii – dokonanie i zaksięgowanie płatności w danym okresie rozliczeniowym karty oraz dokonywanie terminowej spłaty karty w kwocie minimalnej;
* promocja trwa przez czas nieoznaczony, bank poinformuje uczestników o zakończeniu programu z min. miesięcznym wyprzedzeniem pisemnie na adres korespondencyjny;
* z pieniędzy dostępnych na karcie możesz korzystać na całym świecie – rób zakupy stacjonarnie i przez internet;
* do jednej umowy możesz poprosić o 2 dodatkowe karty dla bliskich – również oni będą mogli dokonywać transakcji, które znajdą się na 1 zestawieniu z rachunku karty;
* premię znajdziesz w zestawieniu miesięcznym w pozycji „Twoje oszczędności”;
* premia jest zwolniona z podatku.

RRSO 23,98%

Dla karty kredytowej Visa TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 23,98% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.09.2022.

Dla karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 20,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej – przy uwzględnieniu powyższych założeń – w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 08.09.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

Opłaty za kartę

Santander Consumer Bank nie pobiera opłat za wydawania karty. Zapłacisz jednak za jej posiadanie. Poznaj aktualną Tabelę Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych TurboKARTA.

4,90zł/miesiąc jeśli zdecydujesz się na elektroniczne zestawienie transakcji (możesz tego uniknąć – suma transakcji wykonanych kartą w danym okresie rozliczeniowym musi wynieść 1 tys. zł)
5,90zł/miesiąc jeśli wolisz formę papierową (opłaty unikniesz podobnie – musisz wykonać płatności kartą na 1 tys. zł)

Moneyback

Jeśli w każdym miesiącu zapłacisz kartą 1 tys. zł to wystarczy, abyś otrzymał maksymalny zwrot w wysokości 30 zł w miesiącu, co da Ci 360 zł moneybacku w ciągu roku.

Połączysz przyjemne z pożytecznym – dostaniesz zwrot pieniędzy, ale i nie zapłacisz za posiadanie karty kredytowej w Santander Consumer Bank.

Złóż wniosek

Złóż wniosek

Nie przegap

TAG:

Komentarze (komentarzy: 1)

  • TenKolo 6 sierpnia 2020 1

    No i spoczko – i takie promki to ja lubię. ^^

TurboKARTA
TurboKARTA
Utrzymanie karty

6,90 zł lub 0 zł za wydanie kartą min. 1000 zł w miesiącu.

0-6,90 zł

Okres bezodsetkowy

54 dni

Oprocentowanie

18,50%

RRSO

Dla karty kredytowej Visa TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 21,64% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.03.2024.

Dla karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 18,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej – przy uwzględnieniu powyższych założeń – w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 15.03.2024 są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%

 

21,64%

Czy premia?

Do 400 zł premii do wydania w Biedronce:

  • do 31.08.2024 podpisz umowę o TurboKARTĘ
  • przez 5 miesięcy po podpisaniu umowy płać TurboKARTĄ za zakupy o łącznej wartości minimum 600 zł miesięcznie
  • Do następnego miesiąca kalendarzowego przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej

400 zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część