zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zyskaj nawet 300 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę sobie, dziecku oraz polecenie znajomemu!

Zyskaj nawet 300 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę sobie, dziecku oraz polecenie znajomemu!

1 lis 2019 1 komentarz ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Zyskaj nawet 300 zł łącznej premii za założenie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska sobie (200 zł), dziecku (50 zł) oraz za polecenie znajomemu (50 zł)!

Zyskaj nawet 300 zł premii od Santander Banku Polska!

Zyskaj nawet 300 zł

Kto może skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, chociaż w tym przypadku definicja takiego klienta nie jest jednoznaczna.

Jeśli bowiem posiadaliśmy konto osobiste Santander Banku Polska (lub wcześniej Banku BZ WBK), to karencja liczona jest od 01.10.2019, jeśli jednak takie konto zakładaliśmy w  jakiejkolwiek ofercie promocyjnej to karencja liczona jest 01.04.2019.

Jak zgarnąć 200 zł za Konto Jakie Chcę?

  1. Najpóźniej do 30.11.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wyrażając przy tym wszystkie wymagane zgody marketingowe, a następnie nie później niż do 15.12.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta.O większość zgód bank zapyta już na etapie wnioskowania o konto, zaś zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) należy wyrazić podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej.
  2. Następnie spełnij te same warunki aktywności przez 3 miesiące. Można zacząć od kolejnego miesiąca po otwarciu konta lub zacząć je spełniać jeszcze w tym samym:
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem),
  • zapewnij wpływ na konto o wartości min. 1000 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Dodatkowe 50 zł premii dla dziecka!

Aby zdobyć dodatkowe 50 zł dla dziecka wystarczy, że spełnisz wszystkie warunki promocji dla odebrania nagrody za swoje konto osobiste i najpóźniej do 30.11.2020 złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka – za pośrednictwem Wideodoradcy. Uruchamiając konto dla dziecka wyraź te same zgody marketingowe, co poprzednio.

50 zł kieszonkowego trafi na konto dziecka najpóźniej do 15.03.2021. To tyle! 🙂 Warto zauważyć, że takie konto można założyć każdemu posiadanemu dziecku, a co za tym idzie zgarnąć dla nich po 50 zł! 🙂

Dodatkowe 50 zł za polecenie Konta Jakie Chce!

Aby zgarnąć kolejne 50 zł premii wystarczy, że przekażesz swojemu znajomemu kod polecenia, którego użyje on podczas wnioskowania o własne Konto Jakie Chcę. Indywidualny Kod Polecenia uzyskasz rejestrując się w Programie Poleceń Santander Banku Polska.

Następnie wystarczy, że do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta osoba polecona spełni jeszcze warunek aktywności polegający na:

zalogowaniu się min. raz do bankowości online lub aplikacji mobilnej oraz wykonaniu płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 (może to być kilka płatności, ale co najmniej 1 musi myć BLIKiem).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 30.11.2020 .

Kiedy należy spodziewać się nagrody?

Premia 200 zł w gotówce dla Ciebie i 50 zł dla Twojego dziecka zostanie wypłacona na konta otwarte w promocji najpóźniej do 15.03.2021. Do tego czasu nie wolno wypowiadać umowy o prowadzenie konta.

50 zł premii za polecenie Konta Jakie Chcę z polecenia zostanie wypłacone do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz wymagane regulaminem warunki.

1% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł przez 4 miesiące

Jako nowy klient masz możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej z bardzo wysokim, jak na obecne czasy oprocentowaniem 1% do 20 000 zł przez 4 miesiące!

Minimalny depozyt wynosi 1000 zł. Z oferty można skorzystać niestety tylko raz.

***

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty bez znaczenia, czy z niego korzystasz, czy też nie.

Jeśli jednak chodzi o utrzymanie karty płatniczej, to Santander wprowadził tutaj ciekawe rozwiązanie. Mamy bowiem do wyboru dwie opłaty miesięczne: 3 zł i 5 zł. Przy pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni bez względu na naszą aktywność. Drugi wariant zakłada miesięczną opłatę za kartę, jeśli nie spełnimy warunku aktywności polegającego na wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

 

***

Zobacz promocję najnowszego i darmowego CitiKonta od Citibanku z premią 150 zł na start!

Darmowe CitiKonto

Dokumenty

Regulamin promocji 200 zł + 50 zł
Regulamin programu poleceń (50 zł)
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 1)

  • Tomasz 5 października 2020 0

    gdyby ktoś potrzebował kod polecający to proszę: 1005614616