Lokata w Inbanku z najwyższym oprocentowaniem do 3,00%!

Lokata w Inbanku od 3 do 60 miesięcy z oprocentowaniem do nawet 2,50%! Najniższa kwota lokaty to 5 000 zł, najwyższa 50 000 zł!

Lokata w Inbanku z najwyższym oprocentowaniem według zestawienia Bankier.pl, najlepsze lokaty na 12 miesięcy bez dodatkowych warunków, luty 2019 r.

inbanku

Ile środków możesz ulokować?

Na pojedynczej lokacie możesz ulokować od 5 000 zł do 50 000 . Natomiast maksymalna łączna wartość lokat dla jednego klienta wynosi 400 000 .

Jak założyć lokatę?

W związku z tym, że Inbank to bank internetowy zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się w serwisie bankowości internetowej jako nowy klient.Warunkiem wejścia umowy lokaty w życie jest pozytywna weryfikacja Twojej tożsamości oraz podpisanie przez Ciebie i Inbank umowy w formie elektronicznej.

Będąc zalogowanym w serwisie będziesz mógł szybko i łatwo zarządzać swoimi lokatami oraz zakładać kolejne. 3 proste kroki:

  1. Podaj swoje dane osobowe i kliknij w link z wiadomości email od Inbank. Następnie ustal hasło dostępu oraz podpisz umowę o dostęp do bankowości elektronicznej kodem sms;
  2. Będąc zalogowanym, wybierz parametry swojej lokaty;
  3. Na koniec podpisz umowę lokaty i zasil

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Zerwanie lokaty przed terminem wiąże się z utratą całych odsetek.

***

Sprawdź też ofertę oprocentowania 3% do 200 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku.

Dokumenty

Tabela oprocentowania
Tabela opłat i prowizji

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Depozyty założone w Inbank gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond Roosikrantsi 2, 10119 Tallinn, Estonia. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100.000 euro w stosunku do pojedynczego depozytariusza. Szczegóły systemu gwarantowania depozytów założonych w Inbank dostępne są w Arkuszu Informacyjnym Deponenta.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here