zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Karta kredytowa z premią 300 zł do Allegro od Banku BNP Paribas!

Karta kredytowa z premią 300 zł do Allegro od Banku BNP Paribas!

13 paź 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Karta kredytowa z premią 300 zł do wydania na Allegro w programie lojalnościowym mamBONUS Banku BNP Paribas!

Karta kredytowa z premią.

karta kredytowa z premią

Promocja karty dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty i zgarnąć 300 zł do Allegro, a w dodatku przez pierwszy rok użytkowania karty nie zapłacić za nią ani grosza musisz być nowym klientem. W rozumieniu banku jest to osoba, która nie posiadała żadnej karty kredytowej BNP Paribas od co najmniej 01.05.2019.

Jak wyrobić kartę kredytową i zgarnąć 300 zł premii?

  1. Odwiedź specjalną stronę promocji i wypełnij znajdujący się na niej formularz sowimi danymi;
  2. W przeciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku i wspólnie przejdziecie proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS w promocji;
  3. otrzymaną kurierem umowę koniecznie podpisz najpóźniej do 31.12.2020;
  4. następnie aktywną kartą spełniaj warunki aktywności polegające na wykonaniu płatności kartą o wartości co najmniej 900 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące (począwszy od miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę). Za każdy miesiąc aktywności otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł do wydania na Allegro.

Jak spełnić warunki promocji za darmo?

Wystarczy, że będziesz używać karty do płącenia za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w BNP Paribas jest to 56 dni) spłacasz kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacasz tyle ile wydajesz!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 31.12.2020.

Kiedy spodziewać się premii?

Pełna nagroda podzielona jest na 3 części po 100 zł w postaci kart podarunkowych do wydania na Allegro. Każdą z kart udostępniona będzie na stronie mamBONUS.pl do 60 dni od spełnienia warunków aktywności. Od tego momentu masz czas do 2 miesięcy na rejestrację w panelu i jej odebranie.

Ile kosztuje karta kredytowa BNP Paribas mamBONUS?

Utrzymanie karty kredytowej mamBONUS nie jest bezwarunkowo bezpłatne. Aby nie zapłacić prowizji, należy wykonać nią transakcje na kwotę min. 1 000 miesięcznie. W przeciwnym wypadku koszt karty wyniesie 9 zł na miesiąc lub 4,5 zł, jeśli przekroczymy kwotę przynajmniej 500 zł za transakcje.

Jeśli zechcesz zrezygnować z karty zaraz po zakończeniu promocji, ale przed upływem 6 miesięcy od podpisania umowy, to licz się z opłatą w wysokości 25 . Po półrocznym okresie korzystania z karty rezygnacja z niej będzie bezpłatna.

***

Zobacz też promocję konta osobistego Banku BNP Paribas z premią 300 zł w gotówce oraz bonem 50 zł na zakupy w Biedronce!

nagroda za konto

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)