zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Nagroda za konto osobiste Banku BNP Paribas o wartości nawet 350 zł!

Nagroda za konto osobiste Banku BNP Paribas o wartości nawet 350 zł!

7 paź 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nagroda za konto osobiste w najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas wynosi 300 zł premii w gotówce i 50 zł do wydania na zakupy w Biedronce!

Nagroda za konto osobiste BNP Paribas!

nagroda za konto

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może zgarnąć bony do Allegro o wartości 350 zł?

Tradycyjnie najnowsza promocja Konta Otwartego na Ciebie przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Banku BNP Paribas, to jest osób które od co najmniej 15 miesięcy nie posiadają lub nie współposiadają żadnego konta osobistego BNP Paribas. Karencja nie dotyczy innych produktów, jak karta kredytowa lub rachunki firmowe.

Jak zdobyć do 300 zł w gotówce i 50 zł do wydania w Biedronce?

  1. Najpóźniej do 25.10.2020 zarejestruj się na stornie promocji wyrażając wszystkie zgody marketingowe oraz akceptując regulamin promocji i złóż wniosek o otwarcie konta osobistego BNP Paribas wraz z kartą.
  2. Następnie podpisz elektronicznie umowę o prowadzenie konta nie później niż do 25.10.2020. Aktywacja konta nastąpi dopiero poprzez nadanie numeru PIN karcie, która zostanie przesłana pocztą.

Spełnij następujące warunki aktywności, aby odebrać pełną pulę 350 zł premii:

  • 150 zł premii: do końca listopada wykonaj zapłać kartą za dowolne zakupy o wartości min. 300 zł oraz wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej;
  • 150 zł premii: do końca grudnia zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz wykonaj przynajmniej 4 transakcje BLIK i zapewnij wpływy na konto o łącznej wartości min. 1000 zł;
  • 50 zł premii: w styczniu, lutym oraz marcu nie wypowiadaj umowy o konto, a zamiast tego aktywnie korzystaj z rachunku w dowolny sposób 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 25.10.2020 lub zakończy się wcześniej, jeśli liczba uczestników osiągnie 2000 osób.

Kiedy otrzymasz premię?

O spełnieniu warunków promocji dla uzyskania poszczególnych części premii bak poinformuje wiadomością email na adres podany podczas rejestracji w promocji.

Pierwszą cześć nagrody 150 zł otrzymasz do końca grudnia. Drugie 150 zł zostanie przesłana na konto do końca stycznia, a trzecią cześć w formie e-kodu do Biedronki otrzymasz do końca maja.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Zobacz też jak zgarnąć do 300 zł premii w gotówce w promocji Konta 360 oraz lokaty strukturyzowanej w Banku Millennium!

rekordowe 300 zł

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)