zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Zyskaj 150 zł + 3% na lokacie zakładając Konto Przekorzystne Banku Pekao za pomocą selfie!

Zyskaj 150 zł + 3% na lokacie zakładając Konto Przekorzystne Banku Pekao za pomocą selfie!

25 maj 2019 6 komentarzy ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zyskaj 150 zł w kolejnej edycji promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao oraz wysokie oprocentowanie 3% na lokacie! Dodatkowo polecaj konto znajomym, aby wzbogacić się o nawet 1500 zł w programie poleceń!

Zyskaj 150 zł zakładając Konto Przekorzystne na selfie!
zyskaj 150 zł

Kto może skorzystać z promocji i zyskać premię?

Aby skorzystać z promocji musisz być nowym klientem to znaczy osobą, która w okresie 01.01.2019 do 20.05.2020 nie posiadała, ani nie współposiadała żadnego produktu dla klienta indywidualnego w Banku Pekao.

Jak zgarnąć 100 zł premii za założenie konta?

 1. Najpóźniej do 30.06.2020 złóż wniosek o otwarcie konta (z weryfikacją tożsamości za pomocą Selfie) wraz z kartą debetową i dostępem do aplikacji mobilnej oraz podpisz umowę.
 2. Następnie spełnij warunek aktywności polegający na zapewnieniu min. 500 zł wpływu na konto, wykonaniu co najmniej jednej transakcji kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę oraz zalogowaniu się do wspomnianej aplikacji mobilnej.
 3. W praktyce powyższe warunki aktywności należy spełnić w 4 kolejnych miesiącach, zaczynając od tego, w którym konto uruchomiliśmy.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Zwiększ premię o 50 zł nagrody rejestrując kartę!

Ta premia przeznaczona jest zarówno dla osób, które dopiero zakładają konto wraz z kartą jak i dla obecnych posiadaczy rachunków w Banku Pekao. Podzielona jest na 2 etapy i przyznawana jest w formie punktów (max. 3400) o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w programie Bezcenne Chwile.

Wystarczy, że najpóźniej do 30.06.2020 zarejestrujesz swoją kartę debetową w programie  Mastercard Bezcenne Chwile. Za sam fakt rejestracji otrzymasz 1000 pkt., natomiast kolejne 2400 pkt. zgarniesz za zalogowanie się do aplikacji PeoPay.

Nawet do 1500 zarobku w Programie Poleceń?

 1. Jeśli posiadasz już Konto Przekorzystne zapisz się do Programu Poleceń najpóźniej do 30.06.2020;
 2. Polecaj konto przekazując kod polecenia znajomemu (tj. nr telefonu podany przez Ciebie podczas rejestracji do Programu);
 3. Aby zainkasować 100 zarówno osoba polecająca jak i polecana musi spełnić pewne warunki najpóźniej do 31.07.2020:A) Osoba polecająca:
  wykonać jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł, wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową lub za pomocą aplikacji PeoPay, zalogować się min. raz do aplikacji PeoPay oraz wyrazić zgody marketingowe.B) Osoba polecona:
  zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową wpisując specjalny kod polecenia podczas aplikowania; wykonać jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł, wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową lub za pomocą aplikacji PeoPay, zalogować się min. raz do aplikacji PeoPay oraz wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać w terminie do 21.05.2020 do 30.06.2020.

Nagroda

Pamiętaj, że do otrzymania nagród musisz posiadać wciąż aktywne konto otwarte w promocji.

Nagrodę 100 zł za otwarcie konta i aktywność otrzymasz najpóźniej do 30.11.2020. Promocyjne punkty o wartości 50 zł do wydania w programie Bezcenne Chwile zostaną dopisane do konta w ciągu 14 dni od spełnienia poszczególnych warunków. Będą ważne przez 6 miesięcy.

W Programie Poleceń do zgarnięcia 1500 . Za każdą poleconą osobę otrzymasz 100 .

Zarabiaj 3% na Lokacie PeoPay!

Zupełną nowością jest możliwość skorzystania z lokaty z najwyższym obecnie oprocentowaniem wynoszącym 3%! Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Pekao! Minimalna kwota depozytu to 1 000 zł, zaś maksymalna 10 000 zł na okres 3 miesięcy.

W przypadku obecnych klientów warunkiem skorzystania jest nielogowanie się do aplikacji PeoPay w terminie 01.03.2020 – 15.05.2020, a dla nowych klientów oferta będzie dostępna 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste.

Warunkiem skorzystania z lokaty jest posiadanie najnowszej wersji aplikacji mobilnej PeoPay – 3.4.

***

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

0 zł za przewalutowanie z Kartą Wielowalutową!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Sprawdź też jak możesz zgarnąć do 160 zł premii w promocji Konta Direct, Komfort ora Mobi w ING Banku Śląskim!

160 zł premii

***

Jeśli wiesz już, jak skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego to przejdź do wyplenienia wniosku klikając poniżej. Zgarnij atrakcyjne premie! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji zł
Regulamin Programu Poleceń z premią do 1500 zł
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A.

Komentarze (komentarzy: 6)

 • Kinia88 25 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Trochę dużo zachodu na te 100 zł premii za założenie konta, ale 3% na lokacie brzmi już lepiej 🙂

  • Marcin 27 maja 2020 0 1 odpowiedzi

   Tak, mnie właśnie to przekonało. 3% na lokacie z 10 k – to masz 300 zł premii 😉

   • Xor 27 maja 2020 0 1 odpowiedzi

    Pod warunkiem że lokata trwała by rok i nie płaciłbyś podatku. Maksymalnie na tej lokacie da się zarobić 60,75 PLN.

    • Marcin 28 maja 2020 0

     Tak, masz rację. Co nie zmienia faktu, że mnie przekonali. Miałem dotychczas konto w mBanku i już mnie irytowali. Potrzebuję wypróbować czegoś nowego. A te benefity to dodatek.

 • uzytkownik 29 maja 2020 0

  Konto jak konto, ale nie przekonały zagraniczne transakcje kartą – tak, wiem, że można teraz zakładać konta walutowe, revoluty i inne, ale przy tym koncie po prostu wystarczy mieć złotówki na rachunku, żeby płacić za granicą albo za zakupy zagraniczne w sieci i mieć zawsze korzystny kurs. Nie ma prowizji za przewalutowanie (płacąc kartą z innego banku mocno się kiedyś zdziwiłem….), w dodatku przewalutowanie przy karcie Mastercard jest od razu na walutę krajową. To istotny szczegół, bo czasami bywa tak, ze płacisz np w Czechach i najpierw korony przewalutowują się na euro albo dolary, a dopiero potem na złotówki.

 • TenKolo 29 maja 2020 0

  No dokładnie, 3% na lokacie to sporo w dzisiejszych czasach :O