zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Nagroda dla firmy do 1000 zł za konto firmowe Banku Pekao!

Nagroda dla firmy do 1000 zł za konto firmowe Banku Pekao!

6 paź 2020 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nagroda dla firmy o łącznej wartości 1000 zł za założenie Konta Przekorzystnego Biznes Banku Pekao i aktywne korzystanie z rachunku!

Nagroda dla firmy od Banku Pekao!

nagroda dla firmy

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może skorzystać i zgarnąć nagrodę dla firmy?

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce oraz nie korzystających z rachunków dla firm w Banku Pekao od co najmniej 01.10.2020 – a więc obowiązuje roczny okres karencji.

Maksymalna premia 1000 zł podzielona jest na 4 części

I 300 zł (lub 200 zł, jeśli w oddziale):

w czasie trwania promocji załóż zdalnie (selfie) Konto Przekorzystne Biznes z kartą do konta i w każdym z 3 miesięcy zastępujących po miesiącu podpisania umowy o konto spełnij te same warunki aktywności:

  • wykonaj przelew do ZUS o wartości min 100 zł;
  • wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą do konta na kwotę min. 50 zł;
  • zrealizuj przynajmniej jeden przelew za pomocą aplikacji PeoPay na kwotę min. 200 zł (inna niż przelew ZUS).

II 200 zł:

kolejne 200 zł odbierzesz, jeśli zawrzesz umowę o terminal płatniczy oraz w każdym z 3 kolejnych miesięcy od miesiąca podpisania umowy przyjmiesz za jego pomocą płatności o wartości min. 500 .

III 200 zł:

ponownie 200 zł otrzymasz jeśli do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto wykonasz transakcje wymiany walut w kantorze Peako na kwotę min. 20 000 zł.

IV 300 zł:

Aby zwiększyć pulę premii do maksymalnego poziomu 1000 w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta podpisz umowę o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową Mastercard  na kwotę minimum 20 000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 31.12.2020.

Nagroda

Każdą z części nagród otrzymasz na konto firmowe najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia wymaganych warunków.

Pamiętaj, że każda premia w przypadku firm jest przychodem przedsiębiorstwa i należy uiścić stosowny podatek.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne Biznes?

Prowadzenie Konta będzie darmowe jeśli przynajmniej raz w miesiącu zapewnisz, którąś z tych operacji: wpływ min. 2 000 z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami klienta, przelew do ZUS/US, 1 wpływ z terminala wydanego przez bank, 1 transakcję wymiany walut w banku, opłacenie 1 raty leasingu w Pekao Leasing.  W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł miesięcznie.

Obsługa karty debetowej wydanej do Konta będzie darmowa, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz nią płatności na kwotę co najmniej 300 . W przeciwnym razie utrzymanie karty wyniesie miesięcznie 7 zł.

Wypłaty z bankomatów własnych są oczywiście darmowe, natomiast te wykonywane z maszyn należących do innych operatorów ograniczone są do 2 darmowych w miesiącu. Za każdą kolejną operację tego typu zostanie pobrana prowizja w wysokości 2% podejmowanej gotówki ale nie mnie niż 5 zł.

***

Jeśli nie prowadzisz własnej firmy, ale chcesz zgarnąć jakąś nagrodę od Banku Pekao, to koniecznie sprawdź najnowszą promocję Konta Przekorzystnego z premią 100 zł!

100 zł łatwej premii

Prowadzisz firmę i chcesz zgarnąć 1000 zł premii z Kontem Przekorzystnym Biznes? Nie czekaj i złóż wniosek o otwarcie rachunku!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji „1000 zł premii dla firm – III edycja”
Tabela opłat i prowizji dla firm

Komentarze (0)