zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 100 zł łatwej premii w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao

100 zł łatwej premii w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao

5 lis 2019 4 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

100 zł łatwej premii za założenie Konta Przekorzystnego Banku Pekao oraz prostą aktywność na koncie!

100 zł łatwej premii od Banku Pekao!
100 zł łatwej premii

Kto skorzysta z oferty Banku Pekao?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 01.01.2019 do 31.10.2020 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych, ale również lokat oszczędnościowych.

Jak zdobyć 100 zł łatwej premii od Banku Pekao?

 1. Najpóźniej do 31.12.2020 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao, koniecznie za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;
 2. Przez 4 miesiące (licząc ten, w którym konto zostało założone) spełniaj poniższe warunki aktywności:
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji PeoPay;
 • zapewnij wpływ na konto min. 500 zł;
 • wykonaj co najmniej 1 transakcję kartą wydaną do konta lub w aplikacji mobilnej PeoPay.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dodatkowe 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Zakładając Konto Przekorzystne możesz zgarnąć 3400 pkt. o wartości 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy zarejestrować swoją kartę debetową. Nagrodę możesz wydać na zakupy w Empiku lub na Allegro.

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać w terminie do 31.12.2020.

Nagroda

100 zł premii w gotówce zostanie przekazane bezpośrednio na rachunek otwarty w promocji najpóźniej do 31.05.2021. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta 🙂

***

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Kartą będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Ile kosztuje Konto Świat Premium?

Utrzymanie Konta Świat Premium z racji na swój prestiż oraz funkcjonalność zostało wycenione na 50 zł miesięcznie. Można uniknąć tej opłaty, jeśli w poprzednim miesiącu rozliczeniowym wszystkie Twoje aktywa w Banku Pekao wynosiły przynajmniej 200 000 zł. W związku z dosyć wysoką opłatą utrzymanie samego konta, opłata z posiadanie karty do konta nie jest już pobierana. To samo dotyczy korzystania z bankomatów innych banków w kraju i za granicą – brak prowizji.

0 zł za przewalutowanie z Kartą Wielowalutową!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

***

Jeśli interesują Cię promocje kont osobistych z premiami pieniężnymi, to koniecznie sprawdź ofertę najnowszego CitiKonta z premią do 150 zł!

Darmowe CitiKonto

***

Jeśli wiesz już, jak skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego i zgarnąć 100 zł premii to przejdź do wyplenienia wniosku klikając poniżej. 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 4)

 • cvb 12 października 2020 0 1 odpowiedzi

  jest konto do euro albo dolara? i ile kosztuje?

  • Wojciech Wojtczak 12 października 2020 0 1 odpowiedzi

   Posiadając Konto Przekorzystne w PLN możesz zupełnie za darmo otworzyć dodatkowe subkonta w obcych walutach, jak EUR lub USD. Płatności możesz dokonywać jedną wielowalutową kartą do konta 🙂

   • piotr 12 października 2020 0 1 odpowiedzi

    czyli teoretycznie wystarczy ror pl i karta wielowalutowa i nie musze miec ror usd lub euro ,zeby placic dolarem lub euro -dobrze kombinuje. 😉

    • Wojciech Wojtczak 13 października 2020 0

     Zgadza się. Posiadając 1 konto PLN otwierasz (za darmo) subkonta w innych walutach i korzystasz z 1 wielowalutowej karty Mastercard Debit FX 🙂