zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocje Banku Citi Handlowy – konta, karty, lokaty, kredyty

Promocje Banku Citi Handlowy - konta, karty, lokaty, kredyty

2 października 2023 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bank Citi Handlowy – podstawowe dane

Adres:Ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa
Infolinia:1 9009 lub +48 22 362 24 84
Kod SWIFT:CITIPLPX
IBAN banku:PL + numer rachunku bankowego
KRS:0000001538
NIP:5260300291
REGON:000013037
Wysokość kapitału zakładowego:522 638 400 zł – w całości wpłacony

Promocje Banku Citi Handlowy

Promocje Citi Handlowy dotyczą najczęściej kart kredytowych, ale wśród ofert znajdziemy też promocje kont osobistych. Od darmowego Citikonta po Citgold- rachunek dla wymagających. Korzystając z ofert promocyjnych Citibanku możemy zyskać premie do wydania w popularnych sklepach, nagrody rzeczowe, monebacki, a także promocyjnie podwyższone oprocentowanie na produktach depozytowych i inwestycyjnych.


Aktualne promocje Banku Citi Handlowy (więcej)

Bezwarunkowo darmowe Citikonto w promocji

Jedną z najatrakcyjniejszych promocji kont osobistych oferuje właśnie Citibank promując bezwarunkowo darmowe Citikonto. Mowa tutaj nie tylko o darmowym utrzymaniu samego rachunku, ale bank zrezygnował też z pobierania miesięcznej opłaty za posiadanie karty płatniczej do konta. To sprawia, że konto osobiste Citibank samo w sobie jest już atrakcyjną propozycją. Aby jednak jeszcze bardziej zachęcić nas do swojego rachunku Citikonto możemy otworzyć w jednej z promocji. Już za samo otwarcie rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymamy wynagrodzenie, które może wzrosnąć do nawet kilkuset złotych za spełnienie warunków aktywności w kolejnych miesiącach.

Citigold – bankowość premium dla wymagających

Jeśli nasze wymaganie względem zarządzania finansami wykraczają poza możliwości oferowane z podstawowym Citikontem to Citibank w swojej ofercie posiada również rachunek Citigold. Aby prowadzenie tego rachunku było darmowe trzeba spełnić dosyć wysokie wymagania – średnie saldo na wszystkich naszych rachunkach w Citi musi wynieść min. 400 000 zł, a do tego musimy spełnić min 1 z 3 warunków aktywności: suma transakcji walutowych w miesiącu musi wynieść min. 100 00 zł lub aktywny produkt hipoteczny lub wartość portfela musi wynieść min. 100 000 zł.

Jeśli nasze saldo wyniesie wymagane minimum 400 000 zł, ale nie pełnimy warunku aktywności to opłata miesięczna wyniesie 30 zł, a jeśli nie spełnimy żadnego z wymienionych warunków to miesięczna opłata za konto wyniesie nawet 220 zł.

Czy warto skorzystać z tak drogiego produktu bankowego? To zależy od naszych potrzeb. Na pewno w zamian otrzymamy szereg przydatnych narzędzi finansowych oraz będziemy mogli liczyć na wykfalifikowaną opiekę nad naszymi finansami.

Citi Simplicity – najpopularniejsza karta kredytowa w Polsce

Jeszcze do niedawna karta kredytowa Citi Simplicity bała najpopularniejszą kredytówką w naszym kraju. Swoją popularność zawdzięczała przede wszystkim temu, że była wyjątkowo dostępnym środkiem płatniczym, a do tego bezwarunkowo darmowym. Niestety w pewnym momencie pojawiły się opłaty za utrzymanie tej karty. Można oczywiście uniknąć miesięcznej prowizji w wysokości 12 zł, jeśli w miesiącu rozliczeniowym wykonamy nią transakcje o wartości min 1000 zł. Nawet wprowadzenie tej opłaty nie spowodowało, że Citi Simplicity straciłoby zainteresowanie konsumentów.

Znakiem charakterystycznym dla tej karty kredytowej były zawsze atrakcyjne promocje i w tej sferze nic się nie zmieniło. Za wyrobienie karty oraz wydanie nią wskazanej w regulaminie promocji kwoty możemy otrzymać vouchery do popularnych sklepów lub atrakcyjne nagrody rzeczowe. W przeszłości były to smartfony, opaski smart, a nawet głośniki bezprzewodowe.

Citibank-BP Motokarta

Dla osób, które chciałyby cieszyć się możliwością karty kredytowej Citi Simplicity, ale obawiają się wysokiej opłaty za jej posiadanie w przypadku niespełnienia warunku aktywności Citi Handlowy przygotował propozycję w postaci Motokarty Citibank-BP. Jest to karta kredytowa powstała we współpracy z siecią stacji paliw BP z pełną funkcjonalnością występującą w Simplicity. Poza atrakcyjnym narzędziem płatniczym otrzymujemy również możliwość uzyskiwania zniżek oraz monebacków korzystając z wyżej wymienionych stacji paliw.

Citibank, czy Citi Handlowy?

Citi Handlowy powstał w wyniku połączenia w 2001 roku najstarszego komercyjnego banku w Polsce – Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz Citibank (Poland) S.A. Sama grupa Citi stanowi jeden z największych koncernów finansowych na świecie. Używanie tych nazw zamiennie zatem jest dozwolone i prawidłowe.


Zakończone promocje Banku Citi Handlowy (więcej)

Komentarze (0)

CitiKonto Citibank
CitiKonto Citibank
Premia

7,2% przez 4 miesiące +300 zł

Karencja

Nowy klient, który nie posiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Banku CIti Handlowym od 31.12.2021.

od 31.12.2021

Warunki
  • 20 zł za założenie CitiKonta z wyrażonymi zgodami marketingowymi;
  • 280 zł za min. 2 000 zł wpływów w każdym z 2 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy;
  • 7,2% za min. 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł oraz wpływy na konto o wartości min. 2 000 zł w każdym z 4 miesięcy.

(czytaj więcej)

7,2% +300 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część