zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Bony do Allegro o wartości 350 zł od Banku BNP Paribas!

Bony do Allegro o wartości 350 zł od Banku BNP Paribas!

29 wrz 2019 1 komentarz ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bony do Allegro o wartości 350 zł za założenie darmowego konta osobistego Banku BNP Paribas i spełnienie prostych warunków aktywności!

Bony do Allegro od BNP Paribas!

Bony do Allegro

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może zgarnąć bony do Allegro o wartości 350 zł?

Po raz kolejny promocja Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Według regulaminu promocji nowy klient to osoba, która od co najmniej 15 miesięcy nie jest posiadaczem lub współposiadaczem żadnego konta osobistego BNP Paribas. Karencja nie dotyczy innych produktów, jak karta kredytowa lub rachunki firmowe.

Jak zdobyć do 350 zł na zakupy do Allegro?

Najpóźniej do 11.10.2020 zarejestruj się na stornie promocji wyrażając wszystkie zgody marketingowe oraz akceptując regulamin promocji i złóż wniosek o otwarcie konta osobistego BNP Paribas wraz z kartą.

Następnie nie później niż do 25.10.2020 podpisz elektronicznie umowę o prowadzenie konta. Aktywacja konta nastąpi poprzez nadanie numeru PIN karcie, która zostanie przesłana pocztą.

Aby zdobyć maksymalną pulę 350 zł do wydania na Allegro spełnij następujące warunki aktywności:

  • 50 zł: do końca października wykonaj 1 dowolny przelew;
  • 250 zł: zarówno w listopadzie, jak i grudniu wykonaj przynajmniej 3 dowolne przelewy5 dowolnych transakcji kartą oraz zapewnij wpływy na konto o wartości min. 500 zł;
  • 50 zł: w styczniu oraz lutym nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta (przynajmniej do 28.02.2021).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 11.10.2020 lub zakończy się wcześniej, jeśli liczba uczestników osiągnie 3000 osób.

Kiedy otrzymasz premię?

O spełnieniu warunków promocji dla uzyskania poszczególnych części premii bak poinformuje wiadomością email na adres podany podczas rejestracji w promocji.

Pierwszą cześć nagrody w formie e-kodu otrzymasz do końca listopada. Druga część zostanie przesłana do końca stycznia, a trzecia do końca marca.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Lubisz promocje z darmowymi kontami osobistymi? To koniecznie sprawdź promocję najnowszego CitiKonta z premią do 150 zł!

Darmowe CitiKonto

***

Jeśli wiesz już, jak zgarnąć 350 zł premii do Allegro, to nie czekaj i złóż wniosek o otwarcie darmowego konta osobistego Banku BNP Paribas.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 1)

  • Iwona 1 października 2020 0

    Wygląda fajnie. Próbowałam dopatrzeć się haczyków, ale wygląda na to, że opłat za prowadzenie konta faktycznie nie ma (no dobra, oprócz już standardowych warunków aktywności, ale to stosują już chyba wszystkie banki…)