zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia dla firmy do 1000 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska!

Premia dla firmy do 1000 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska!

9 paź 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Premia dla firmy do 1000 zł za darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia Santander Banku Polska!

Premia dla firmy od Santander Banku Polska!

premia dla firmy

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dodatkowym warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie statusu nowego klienta, to znaczy nieposiadającego żadnego rachunku firmowego w Santander Banku Polska po 31.03.2019 oraz na dzień przystąpienia do promocji. Jeśli posiadamy rachunek osobisty w Santanderze, to oczywiście wciąż możemy skorzystać z promocji dla firm.

Do 900 zł zwrotu od Santander Banku Polska

Najpóźniej do 31.01.2021 złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia i podpisz umowę o prowadzenie rachunku.

Aby zgarnąć do 900 zł premii należy aktywnie korzystać z konta przez kolejne 6 miesięcy począwszy od kolejnego miesiąc po miesiącu podpisania umowy:

za wykonanie przelewu do Urzędu Skarbowego lub ZUS na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca otrzymamy możliwość odzyskania 3% wartości transakcji kartą – lecz nie więcej niż 150 zł w miesiącu.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Łatwe 100 zł premii za terminal płatniczy

Aby zwiększyć pulę premii o 100 wystarczy, że zawrzesz umowę o akceptacje kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company (musi to być Twoja pierwsza taka umowa) za pośrednictwem Santander Bank Polska.

Następnie wystarczy, że przed upływem 6 miesięcy od zawarcia umowy o rachunek aktywujesz terminal przyjmując pierwszą dowolną płatność.

100 zł znajdzie się na rachunku firmowym do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia ostatniego warunku.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Do kiedy ważna oferta?

Do promocji można przystąpić do 31.01.2021.

Nagroda

Jednym z profitów jest możliwość korzystania z Konta Firmowego Godnego Polecenia przez 24 miesiące zupełnie za darmo.

Premia pieniężna do 900 zł w formie zwrotów podzielona jest na 6 części. Za każdy miesiąc spełnienia warunku otrzymamy maksymalnie 150 zł.

Dodatkowe 100 zł za umowę o terminal i aktywację otrzymasz na rachunek firmowy do końca kolejnego miesiąca po przyjęciu pierwszej płatności.

Pamiętaj, że premia w przypadku firm jest jej przychodem, a zatem obowiązek jej rozliczenia i odprowadzenia podatku spoczywa na przedsiębiorcy.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Standardowa opłata za utrzymanie rachunku poza promocją wynosi 25 zł miesięcznie. Można jej jednak łatwo uniknąć wykonując w miesiącu przelew ZUS na kwotę min. 200 .

Utrzymanie karty bankomatowej wydawanej do konta to koszt 7 zł miesięcznie. Jeśli jednak aktywnie z niej korzystasz, a miesięczna wartość transakcji wyniesie min. 400 , to nie zapłacisz żadnej prowizji.

Za wypłaty gotówki z bankomatów własnych Santandera nie zapłacimy nic, lecz za korzystanie z urządzeń należących do konkurencji uiścimy opłatę w wysokości 3,5% od podejmowanej kwoty, lecz nie mniej niż 5 zł.

***

Jeśli nie masz firmy, ale chcesz zgarnąć premię od Santander Banku Polska, to koniecznie sprawdź najnowszą promocję Konta Jakie Chcę z premią do nawet 300 zł w gotówce!

Zyskaj nawet 300 zł

Dokumenty

Regulamin promocji dla przedsiębiorców V
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)