zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Współpraca Alior Banku z Asseco Business Solutions. Ułatwi obsługę klientom biznesowym banku

Współpraca Alior Banku z Asseco Business Solutions. Ułatwi obsługę klientom biznesowym banku

13 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Największy producent oprogramowania dla biznesu w Polsce rozpoczyna współpracę z Alior Bankiem. Oba podmioty pomogą klientom biznesowym zautomatyzować obsługę finansowo-księgową.

Pilotaż usługi Businessbank

Efekt współpracy pomiędzy firmami ma zapewnić automatyzację procesów finansowo-księgowych w firmie. Rozwiązanie przeznaczone będzie dla użytkowników usługi BankConnect w Alior Banku. Dzięki współpracy z Asseco Business Solutions nastąpi jej integracja z Businessbank. Początkowo funkcjonalność bank udostępni grupie klientów w formie pilotażu. Docelowo wprowadzi ją dla wszystkich klientów w IV kwartale 2024 roku.

„Zaawansowane technologie cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Świadczy o tym m.in. dynamicznie rosnąca liczba użytkowników naszej usługi BankConnect. Współpraca z Asseco Business Solutions, czołowym dostawcą oprogramowania ERP w Polsce, zapewni naszym klientom automatyzację wymiany informacji, wygodę i szybkość wykonywania operacji, takich jak na przykład generowanie przelewów i importowanie wyciągów bankowych” – mówi Rafał Zając, dyrektor Departamentu Bankowości Cyfrowej Klientów Biznesowych w Alior Banku.

O usługach

BankConnect to usługa Alior Banku, która skierowana jest do przedsiębiorstw przetwarzających dużą liczbę transakcji. BankConnect integruje systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) oraz finansowo-księgowe (FK) z bankowością internetową BusinessPro. Dzięki rozwiązaniu procesy mogą być w pełni zautomatyzowane.

Businessbank to rozwiązanie Asseco Business Solutions. Jest elementem platformy chmurowej zapewniającej wymianę dokumentów z kontrahentami. Pozwala na obsługę konta bankowego bezpośrednio z systemu ERP. Dzięki temu możliwe jest automatyczne ściąganie wyciągów bankowych i monitorowanie salda rachunku bankowego, a także automatyzację wysyłki przelewów do banku bezpośrednio z systemu.

Koszty związane z użytkowaniem usług bank udostępnia w Tabeli Opłat i Prowizji dla Klientów Biznesowych.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część