zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Weekendowa przerwa serwisowa. Prace w kilku bankach

Weekendowa przerwa serwisowa. Prace w kilku bankach

17 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

ING Bank Śląski, PKO BP i VeloBank zapowiedziały prowadzenie prac serwisowych w najbliższy weekend. Przedstawiamy, jakich konkretnie usług będą dotyczyć.

ING Bank Śląski

Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie internetowej banku, w najbliższą niedzielę, tj. 19 maja w godzinach od 8:30 do 9:40 wystąpią utrudnienia w korzystaniu z usług bankowych. W tym czasie nie będzie można zlecić ani odebrać przelewu ekspresowego typu BlueCash. Nie można będzie również kupić doładowań gier, multimediów i kart podarunkowych w Moim ING.

Dodatkowo bank zapowiada, że w sobotę 18 maja w godzinach od 8:00 do 16:00 z powodu prac serwisowych nie będzie działać moduł Makler w Moim ING.

PKO BP

PKO BP informuje swoich klientów, że planuje przerwę na prace techniczne. Z tego powodu w niedzielę 19 maja w godzinach od 0:00 do 6:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego iPKO. Nie będą działać także płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”. Płatności kartami oraz aplikacja IKO będą w tym czasie funkcjonować bez zakłóceń.

VeloBank

Przerwa serwisowa w VeloBanku dotyczyć będzie nocy z 18 na 19 maja (z soboty na niedzielę). W tym terminie w godzinach od 23:50 do 8:00 nie będzie funkcjonować bankowość internetowa i mobilna, BLIK oraz płatności kartą online.

Płatności kartą w sklepach stacjonarnych i transakcje w bankomacie będą w tym terminie działały bez zmian. Również transakcje wykonane zbliżeniowo telefonem, zegarkiem czy opaską w sklepach stacjonarnych będą funkcjonować bez zakłóceń.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Santander
Konto Santander
Premia

1150 zł +4% do 50 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki
  • 150 zł za aktywność w pierwszym i drugim miesiącu;
  • 150 zł za aktywność w trzecim i czwartym;
  • 300 zł za min. 1000 zł wpływów w piątym i szóstym miesiącu;
  • 100 zł w Programie Poleceń;
  • 150 zł za konto dla dziecka;
  • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki.

(czytaj więcej)

1150 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część