zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Wakacyjny konkurs dla klientów ING Banku Śląskiego. Do wygrania bony i karnety

Wakacyjny konkurs dla klientów ING Banku Śląskiego. Do wygrania bony i karnety

1 lipca 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Posiadacze Konta Mobi 18-26 mogą wziąć udział w wakacyjnym konkursie ING Banku Śląskiego. By wygrać atrakcyjne nagrody, wystarczy wykonać kilka kroków.

Konto Mobi 18-26

Konto Mobi 18-26 jest przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat. W jego ramach oferowane są między innymi darmowe wypłaty za pomocą BLIK-a ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jego posiadacze mogą mieć także kartę debetową z wybraną przez siebie grafiką. Obecnie mają również okazje, by wziąć udział w wakacyjnym konkursie ING Banku Śląskiego.

Nagrody w wakacyjnym konkursie ING

Dzięki niemu można zmienić swój sposób na spędzenie wakacji. Ułatwią to z pewnością wakacyjne bony do biura podróży Itaka o wartości 10 tys. zł każdy. Oprócz tego do wygrania w konkursie są również dwuosobowe karnety z miejscem na polu namiotowym na Sun Festiwal w Kołobrzegu.

Zasady konkursu

By mieć szansę na wyżej wymienione nagrody, należy do 18 lipca 2024 roku do godziny 12:00 wykonać określone czynności. Pierwszą z nich jest zapisanie się do konkursu i zaakceptowanie jego regulaminu. Następnie należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Co planujesz zrealizować w te wakacje z celem oszczędnościowym w aplikacji Moje ING i jak chcesz to osiągnąć?”.

Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu. Sam konkurs jest dostępny po zalogowaniu się do bankowości internetowej.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Mobi
Konto Mobi
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część