zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Tytuł Best International Private Bank – Poland dla Banku BNP Paribas

Tytuł Best International Private Bank – Poland dla Banku BNP Paribas

12 czerwca 2024 (Aktualizacja 12.06.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Bank BNP Paribas został nagrodzony w prestiżowym konkursie Global Private Banking Innovation Awards 2024. Instytucja otrzymała wyróżnienie po raz czwarty z rzędu.

Global Private Banking Innovation Awards 2024

Organizatorami corocznego konkursu są The Global Private Banker i The Digital Banker. To dostawcy wiadomości, analiz biznesowych i badań dla światowego sektora usług finansowych. Tytuł Best International Private Bank jury przyznaje, biorąc pod uwagę innowacje cyfrowe, doświadczenie i zaangażowanie w inwestycje Klienta. Znaczenie mają również wyniki finansowe i biznesowe banku oraz strategia korporacyjna.

Nagroda dla Banku BNP Paribas

Kapituła konkursowa doceniła Bank BNP Paribas za podejście skoncentrowane na kliencie i ciągłe doskonalenie narzędzi cyfrowych. Podkreślono również korzystanie z globalnej wiedzy Grupy BNP Paribas do prowadzenia działań w Polsce.

„Best International Private Bank to czwarte z kolei wyróżnienie dla BNP Paribas Wealth Management w ramach konkursu Global Private Banking Innovation Awards. Wcześniej, przez trzy lata z rzędu, zdobywaliśmy tytuł Best Private Bank in Poland. Cieszymy się, że w tegorocznej edycji potwierdziliśmy pozycję lidera międzynarodowej bankowości prywatnej w Polsce. To nie tylko dowód na naszą pozycję na rynku oraz zdolność do adaptacji do zmieniających się potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, ale także na naszą umiejętność wykorzystania globalnej wiedzy całej Grupy BNP Paribas. Naszym priorytetem jest skoncentrowanie na Klientach i zapewnienie im najwyższego poziomu obsługi oraz dostarczanie innowacyjnych rozwiązań finansowych, które spełniają najwyższe standardy jakości i skuteczności. To jest  możliwe dzięki wykorzystaniu rozległej wiedzy, doświadczeniu i zasobów całej naszej organizacji” – mówi Beata Majewska, dyrektor zarządzająca Pionu Wealth Management z Banku BNP Paribas.

Organizatorzy konkursu podkreślili, że banki podejmują coraz więcej działań, które wzmacniają portfele klientów. Doceniono zwłaszcza inwestycje zorientowane tematycznie na ESG. Te, oprócz dywersyfikacji portfeli, mają również pozytywny wpływ na środowisko naturalne, co obecnie jest równie istotne.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

490 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 90 zł za otwarcie konta z kartą i aktywowanie go;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net ;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net

(czytaj więcej)

490 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część