zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Twenty One Pilots w Polsce. Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy kart City Handlowy

Twenty One Pilots w Polsce. Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy kart City Handlowy

29 mar 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Bank City Handlowy daje swoim klientom cyklicznie okazje do szybszego zakupu biletów na popularne wydarzenia. Tym razem posiadacze kart banku będą mogli kupić w przedsprzedaży bilety na koncert Twenty One Pilots.

Koncert w Łodzi

Twenty One Pilots to amerykański zespół, tworzący muzykę z pogranicza rocka, hip-hopu i elektroniki. W ramach trasy koncertowej “The Clancy World Tour” zespół pojawi się po raz kolejny w Polsce. 9 kwietnia 2025 roku wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Choć do wydarzenia pozostał ponad rok, już niebawem ruszy oficjalna sprzedaż biletów. Wcześniej posiadacze kart Banku City Handlowy będą mieli możliwość kupienia ich w dedykowanej przedsprzedaży.

Termin i zasady

Przedsprzedaż zacznie się już 3 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00. Potrwa do 9:00 w dniu 5 kwietnia 2024 roku. By móc z niej skorzystać należy na dedykowanej stronie internetowej podać 6 pierwszych cyfr karty Citi Banku w celu weryfikacji. Zapłata za bilety również musi odbyć się za jej pośrednictwem.

Każdy z klientów banku ma możliwość zakupu maksymalnie sześciu biletów. Bilety nie są imienne. Należy się jednak pospieszyć, bo ich pula w przedsprzedaży także jest ograniczona.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Karta Kredytowa Citi Simplicity
Karta Kredytowa Citi Simplicity
Premia

AirPods/iSpot/Spotify

Karencja

W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.04.2023 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

od 01.04.2023

Warunki
  • Słuchawki Apple AirPods – rejestracja w Bezcenne Chwile i w każdym z 3 miesięcy wydać min. 1 000 zł płacąc min. 5 razy kartą
  • Spotify Premium (2 x 6 miesięcy) – wydając w każdym z 3 miesięcy min. 500 zł wykonując min. 5 płatności kartą
  • 200 zł do iSpot – wydając w każdym z 4 miesięcy min. 500 zł wykonując min. 5 płatności kartą

(czytaj więcej)

3 nagrody

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część