zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Nowość w aplikacji mObywatel. Elektroniczna Karta Dużej Rodziny jest już dostępna

Nowość w aplikacji mObywatel. Elektroniczna Karta Dużej Rodziny jest już dostępna

16 maja 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Spore ułatwienie dla beneficjentów Karty Dużej Rodziny. Elektroniczna wersja dokumentu jest już dostępna w aplikacji mObywatel.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny jest systemem zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin, w których znajduje się co najmniej trójka dzieci. Funkcjonuje ona nie tylko w instytucjach publicznych, ale również w firmach sektora prywatnego. Do benefitów należą między innymi zniżki na przejazdy kolejowe, darmowy dostęp do parków narodowych, czy obniżona cena paliwa. Zniżki oferowane przez partnerów programu dostępne są w internetowej wyszukiwarce na portalu emp@tia.

KDR również w wersji elektronicznej

Od teraz do skorzystania z nich nie będzie już potrzebna fizyczna wersja dokumentu. Karta Dużej Rodziny w wersji elektronicznej jest już również dostępna w aplikacji mObywatel. By z niej korzystać, należy najpierw aktywować moduł mKDR w aplikacji. Instrukcja wykonania tego procesu dostępna jest na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji.

Dalsze zmiany wkrótce

Elektroniczna Karta Dużej Rodziny to ważna, ale nie jedyna nowość w mObywatelu. Ministerstwo Cyfryzacji planuje już kolejne nowe funkcjonalności w aplikacji. Z harmonogramem ich wprowadzania można zapoznać się na stronie internetowej resortu.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Revolut
Revolut
Premia

50 zł + Plan Revolut Premium za 0 zł

Karencja

Osoby nieposiadające wcześniej konta w Revolut.

Nowy klient

Warunki

0 zł za Plan Premium przez 3 miesiące

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część