zgarnijpremie.pl » Wiadomości » ING Bank Śląski zapowiada utrudnienia. Wystąpią już za tydzień

ING Bank Śląski zapowiada utrudnienia. Wystąpią już za tydzień

25 czerwca 2024 (Aktualizacja 25.06.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Klienci ING Banku Śląskiego muszą się przygotować na kolejne w ostatnim czasie utrudnienia. Tym razem mają związek z planowanymi pracami serwisowymi w banku.

Planowe i nieplanowane przerwy w ING Banku Śląskim

W ostatnim czasie utrudnienia dla klientów ING Banku Śląskiego nie są efektem jedynie planowanych prac serwisowych. Jak informowaliśmy niedawno, 19 czerwca w banku wystąpiła awaria. W jej konsekwencji niemożliwe było korzystanie z niektórych funkcji bankowości elektronicznej. Być może również dlatego tym razem bank o planowanej przerwie technicznej informuje z odpowiednim wyprzedzeniem.

Utrudnienia w przelewach

Jak informuje na swojej stronie internetowej ING Bank Śląski, w nocy z 1 na 2 lipca 2024 roku (z poniedziałku na wtorek), w godzinach od 0:30 do 01:30 zaplanowano przeprowadzenie prac serwisowych. Z tego powodu nie będzie w tym terminie możliwe wysłanie lub odebranie przelewu ekspresowego Express Elixir. Funkcjonować nie będą wtedy również przelewy BLIK na telefon pomiędzy bankami.

Dodatkowo bank informuje, że bez utrudnień będzie można korzystać w tym czasie z płatności BlueCash. Również płatności BLIK w terminalach, Internecie i bankomatach będą podczas przerwy działać bez zakłóceń. Bank sugeruje wykonanie pilnych przelewów Express Elixir lub BLIK na telefon poza godzinami niedostępności.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Mobi
Konto Mobi
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część