zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Dwa prestiżowe magazyny doceniły Bank BNP Paribas. Uznanie za rozwiązania dla małych i średnich firm

Dwa prestiżowe magazyny doceniły Bank BNP Paribas. Uznanie za rozwiązania dla małych i średnich firm

4 mar 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Magazyny finansowe Global Finance i The Digital Banker nagrodziły jakość obsługi klienta biznesowego w Banku BNP Paribas. Bank otrzymał nagrody w prowadzonych przez nie konkursach.

Best SME Bank Awards 2024

Global Finance jest miesięcznikiem zajmującym się globalnym rynkiem finansowym. Redaktorzy magazynu wraz z analitykami, przedstawicielami biznesu i ekspertami technologicznymi dokonali wyboru najlepszych banków dla sektora MŚP w konkursie Best SME Bank Awards 2024. W tegorocznej edycji konkursu za najlepszy bank dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce uznano Bank BNP Paribas.

“Sektor MŚP jest kluczowy dla największych graczy, a my jako największa grupa bankowa w Europie przenosimy do Polski rozwiązania, które sprawdziły się globalnie. Cieszę się, że tak prestiżowy magazyn jak Global Finance widzi, jak dużo robimy, aby spełniać oczekiwania mniejszych firm” – mówi Agnieszka Wolska, wiceprezeska zarządu BNP Paribas Bank Polska, odpowiedzialna za Obszar Bankowości MŚP i Korporacyjnej.

Global SME Banking Innovation Awards 2024

The Digital Banker jest magazynem skupionym na gospodarce i bankowości. Często jest także partnerem badań rynkowych prowadzonych przez różnorodne instytucje finansowe. Jest także organizatorem konkursu Global SME Banking Innovation Awards. W tegorocznej edycji Bank BNP Paribas został wyróżniony jako najlepszy bank dla średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowej. W uzasadnieniu decyzji podkreślono, że bank z powodzeniem zaspokaja potrzeby klientów MŚP pomimo trudnych warunków operacyjnych. 

“Wyzwania oraz potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw są często odmienne od tych, które mają najwięksi gracze na rynku. Rozróżnienie w podejściu do jednych i drugich jest szczególnie istotne w momentach większej zmienności, tj. spowolnienia lub przyśpieszenia gospodarczego. Małe firmy rzadko kiedy mają duże nadwyżki finansowe. W związku z tym szczególna rola banku to pre-finansowanie zwiększonych zamówień lub zapewnianie płynności, kiedy to konieczne. Pomagamy firmom zaplanować inwestycje w taki sposób, aby nie miały one negatywnego wpływu na bieżącą sytuację” – komentuje Agnieszka Wolska.

W obu konkursach przy ocenie końcowej brano pod uwagę zarówno opinię klientów, jak i wyniki finansowe banku. Ważne było również stosowanie przez bank nowych technologii w zakresie oferowanych klientom rozwiązań. 


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

530 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 50 zł za otwarcie i aktywowanie konta z kartą;
  • 160 zł za min. 1000 zł wpływów, min. 4 płatności BLIK i min. 3 płatności kartą o wartości min. 350 zł i min. 3 przelewy BLIK na telefon o dowolnej wartości (w pierwszym miesiącu);
  • 160 zł za min. 1000 zł wpływów, min. 4 płatności BLIK i min. 3 płatności kartą o wartości min. 350 zł i min. 3 przelewy BLIK na telefon o dowolnej wartości (w drugim miesiącu);
  • 160 zł za min. 1000 zł wpływów, min. 4 płatności BLIK i min. 3 płatności kartą o wartości min. 350 zł i min. 3 przelewy BLIK na telefon o dowolnej wartości (w trzecim miesiącu),

(czytaj więcej)

530 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część