zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Bonusowe Piątki dla klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

Bonusowe Piątki dla klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

10 lipca 2024 (Aktualizacja 10.07.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Banki Spółdzielcze Grupy BPS oraz Bank BPS premiują wydatki związane z podróżami samochodem. Benefitami będą dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Bonusowe Piątki

O wakacyjnej akcji poinformowano na stronie internetowej Banku BPS. W każdy letni piątek jednorazowa płatność kartą Mastercard w kwocie minimum 200 zł na dowolnej stacji benzynowej w Polsce uprawnia do zdobycia bonusowych punktów. Klienci skorzystają zarówno w przypadku zapłaty za zatankowanie pojazdu, jak i podczas korzystania z myjni, czy zrobienia zakupów na stacji benzynowej. Nagrodą są punkty o wartości 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

„Lato to czas bliższych i dalszych podróży samochodowych czy motocyklowych, a piątki kojarzą się nam wszystkim z końcem pracowitego tygodnia i zapowiedzią odpoczynku. Do tych pozytywnych skojarzeń dokładamy jeszcze bonus od Grupy BPS. Nasza promocja Bonusowe piątki, zorganizowana z Mastercard ekskluzywnie dla klientów Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS, to aż 13 okazji do wygrania nagród. W lipcu, sierpniu i wrześniu mamy łącznie 13 piątków i będzie to dla naszych aktywnych klientów z pewnością szczęśliwa trzynastka. Nagradzamy za płatności powyżej 200 zł wykonane kartą Mastercard w jeden z dowolnie wybranych piątków w miesiącu. Wystarczy płacić na stacjach benzynowych kartą Mastercard wydaną przez jeden z Banków Spółdzielczych Grupy BPS lub Bank BPS i zalogować się do Programu Bezcenne Chwile, aby odebrać nagrody” – mówi Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Przekonać do płatności kartą

Program Mastercard Bezcenne Chwile umożliwia wymianę punktów uzyskiwanych za płatności kartą u partnerów na atrakcyjne nagrody. Są nimi na przykład e-vouchery lub karty podarunkowe do Allegro, RTV Euro AGD, Carrefour, Decathlon. Wszystkie dostępne nagrody wymienione są na stronie internetowej programu. Inicjatywa banku ma przekonać jego klientów do płatności kartą.

„Tę promocję organizujemy dla wszystkich nieprzekonanych do płacenia kartą, dla tych, którzy właśnie w piątek idą do bankomatów i wypłacają gotówkę. W naszym Zrzeszeniu to wciąż duża grupa, większa niż średnia rynkowa dla kart innych banków. Dlatego chcemy zbudować nawyki płacenia kartami, w każdej możliwej sytuacji” – dodaje Robert Szymański.

W promocji Bonusowe Piątki biorą udział debetowe i kredytowe karty organizacji Mastercard. Jej uczestnikami mogą być zarówno obecni, jak i nowi klienci wszystkich Banków Spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto w Porządku
Konto w Porządku
Premia

300 zł + 6,5 do 20 000 zł

Karencja

Uczestnik nie może posiadać konta osobistego w Banku Pekao od 15.11.2023 do 14.05.2024.

od 15.11.2023

Warunki
  • Za założenie Konta w Porządku z kartą płatniczą i wyrażenie zgód marketingowych;
  • zarejestrowanie karty do programu Bezcenne Chwile i wykonanie w każdym z 3 kolejnych miesięcy min. 5 płatności kartą oraz zapewnianie min. 1000 zł wpływów;
  • otrzymane 24 000 pkt. odpowiadają wartości 300 zł do wydania na zakupy w sklepach partnerskich programu.

(szczegóły)

do 300 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część