zgarnijpremie.pl » Wiadomości » BLIK pomaga wspólnie z Fundacją Poland Business Run. Wesprze coroczną akcję

BLIK pomaga wspólnie z Fundacją Poland Business Run. Wesprze coroczną akcję

13 czerwca 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Marka BLIK po raz kolejny angażuje się w największą charytatywną sztafetę biznesową. Oprócz udziału w biegu wsparcia za pośrednictwem BLIK będzie można udzielić również przelewem.

Poland Business Run

Fundacja Poland Business Run została założona w Krakowie w 2016 roku. Przedmiotem jej działania jest pomoc udzielana osobom z niepełnosprawnością ruchową i po mastektomii. Największym projektem fundacji jest charytatywna sztafeta biznesowa Poland Business Run pod hasłem “Pobiegniesz – Pomożesz!”. Co roku bierze w niej udział ponad 40 tys. przedstawicieli firm i korporacji. Dzięki inicjatywie wsparcie w postaci protez, wózków i rehabilitacji otrzymuje ponad 150 beneficjentów.

BLIK wspiera inicjatywę

Kolejna edycja biegu odbędzie się 8 września 2024 roku. Oprócz zachęcania do dołączenia do biegu w formie wirtualnej BLIK udostępnia możliwość wsparcia inicjatywy finansowo. W tym celu uruchomiono opcję wykonania przelewu BLIK na specjalny numer telefonu 519 815 815. Każda przelana w ten sposób kwota zostanie przekazana Fundacji Poland Business Run.

„Dzięki usłudze przelew na telefon BLIK każda osoba może przekazać dowolną kwotę i realnie wpłynąć na jakość życia potrzebujących. To dla nas bardzo ważne, że jako marka możemy mieć pozytywny wpływ na naszą społeczność, a także brać czynny udział w inicjatywie i wystartować w biegu jako Team BLIK” – podkreśla Krzysztof Ziewiec, dyrektor departamentu marketingu i PR Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Mobi
Konto Mobi
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część