zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Bezpłatne webinarium organizowane przez Bank City Handlowy. Eksperci przyjrzą się polskiemu rynkowi akcji

Bezpłatne webinarium organizowane przez Bank City Handlowy. Eksperci przyjrzą się polskiemu rynkowi akcji

9 kwietnia 2024 (Aktualizacja 09.04.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Bank City Handlowy organizuje po raz kolejny bezpłatne webinarium. Jego tematyka dotyczyć będzie polskiego rynku akcji oraz zmian w systemie podatkowym.

Webinarium Banku Citi Handlowego

Najnowsze wirtualne seminarium to kolejna tego typu inicjatywa organizowana przez bank. Cykliczne wydarzenia przeznaczone są nie tylko dla klientów banku, jednak mają oni w nich pierwszeństwo udziału. Tematyka dotyczy ekonomii, a szczególnie zakresu inwestowania i oszczędzania.

Polski rynek akcji i zmiany w systemie podatkowym

Najnowsze webinarium odbędzie się 18 kwietnia 2024 roku o godzinie 20:15. Jego tytuł to „Perspektywy dla polskiego rynku akcji i zmiany w systemie podatkowym”. Podczas wydarzenia eksperci omówią sytuację makroekonomiczną w Polsce, a także wycenę polskiego rynku akcji na tle rynków zagranicznych. Przyjrzą się również szansom i zagrożeniom dla poszczególnych sektorów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Omówione zostaną również najnowsze zmiany w przepisach podatkowych w zakresie opodatkowania dochodów z funduszy inwestycyjnych.

Zapisy na webinarium

Zapisu na webinarium można dokonać na stronie internetowej banku w terminie do 17 kwietnia 2024 roku. W dniu wydarzenia każdy z uczestników otrzyma na swój adres mailowy link do wydarzenia z hasłem dostępu. Udział w webinarium jest bezpłatny.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

CitiKonto Citibank
CitiKonto Citibank
Premia

7,2% przez 4 miesiące +300 zł

Karencja

Nowy klient, który nie posiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Banku CIti Handlowym od 31.12.2021.

od 31.12.2021

Warunki
  • 20 zł za założenie CitiKonta z wyrażonymi zgodami marketingowymi;
  • 280 zł za min. 2 000 zł wpływów w każdym z 2 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy;
  • 7,2% za min. 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł oraz wpływy na konto o wartości min. 2 000 zł w każdym z 4 miesięcy.

(czytaj więcej)

7,2% +300 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część