zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Alior Bank wspiera środowisko gamingowe. Został sponsorem Narodowej Drużyny Esportu

Alior Bank wspiera środowisko gamingowe. Został sponsorem Narodowej Drużyny Esportu

9 lipca 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Na swojej stronie internetowej Alior Bank ogłosił wsparcie kolejnej inicjatywy. Tym razem instytucja ponownie zaangażowała się w pomoc dla środowiska gamingowego.

Narodowa Drużyna Esportu

Narodowa Drużyna Esportu to podmiot, za który odpowiada Polski Związek Esportu. Już w lipcu drużyna rozegra europejski etap kwalifikacji do mistrzostw świata organizowanych przez IESF (International Esports Federation). W skład drużyny wchodzą żeńskie i męskie zespoły. Podczas kwalifikacji zmierzą się w takich grach jak Dota 2, PUBG Mobile oraz Counter-Strike 2. Sponsorem Narodowej Drużyny Esportu został Alior Bank.

„Wsparcie takiego partnera jak Alior Bank przybliży nas do kolejnych sukcesów Narodowej Drużyny Esportu, która stawała już na podium mistrzostw świata IESF. Nie mogę doczekać się występów tak znakomitych zawodników na europejskich, a później światowych arenach esportu. Trzymam mocno kciuki za wszystkich reprezentantów Polski” – mówi Łukasz Trybuś, prezes Polskiego Związku Esportu.

Europejskie eliminacje do mistrzostw świata IESF odbędą się od 6 do 31 lipca 2024 roku. Najlepsi zawodnicy wezmą udział w listopadowych finałach w Rijadzie.

Alior Bank wspiera sektor gamingowy

To nie pierwsza inicjatywa wsparcia przez Alior Bank sektora gamingowego. Bank został wcześniej partnerem akademickich rozgrywek EDU Esports i „Dni z esportem” organizowanych przez uczelnie w całej Polsce. W ten sposób realizowana jest strategia wzmocnienia działań właśnie w tym sektorze. Z pewnością nie będą to jednak ostatnie tego typu inicjatywy banku.

„Choć z pozoru połączenie bankowości i rozgrywek esportowych może wydawać się dość nietypowe, zależy nam, aby być jak najbliżej naszych klientów i ich zainteresowań. Tym samym cieszymy się, że możemy wspierać młodych ludzi w przekształcaniu pasji w karierę zawodową. Jako Alior Bank planujemy dalej angażować się w inicjatywy polskiej branży gamingowej i kibicujemy całej drużynie biorącej udział w tegorocznych kwalifikacjach” – podsumowuje Mateusz Tomczak, menedżer ds. rozwoju produktów w Alior Banku.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część