zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Alior Bank partnerem festiwalu WODECKI TWIST

Alior Bank partnerem festiwalu WODECKI TWIST

13 czerwca 2024 (Aktualizacja 13.06.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

W dniach 7-9 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się siódma edycja festiwalu WODECKI TWIST. Partnerem strategicznym i mecenasem wydarzenia był Alior Bank.

WODECKI TWIST

Festiwal WODECKI TWIST to wydarzenie poświęcone twórczości nieżyjącego od 2017 roku Zbigniewa Wodeckiego. Tegoroczna edycja, która była już siódmą, odbyła się na scenie ICE w Krakowie w dniach 7-9 czerwca. Podczas festiwalu wystąpili między innymi: Natalia Kukulska, Anna Maria Jopek, Ania Rusowicz, Danuta Błażejczyk, Kathia, Fismoll, Igo, polsko-francuski duet BeMy, Orkiestra Tomasza Szymusia. Finałowe koncerty plenerowe odbywały się u stóp wzgórza wawelskiego. Podczas nich wystąpili między innymi muzycy projektu Pospieszalski/Mucha/Janicki.

Alior Bank mecenasem i partnerem strategicznym festiwalu

W tę edycję festiwalu zaangażował się szczególnie Alior Bank. Został jego mecenasem i partnerem strategicznym. Dzięki zaangażowaniu banku przy scenie koncertu głównego pod Wawelem udostępniono strefę chill. Umożliwiała ona odpoczynek i skorzystanie z atrakcji proponowanych przez bank. Zaliczała się do nich między innymi Fotobudka i ścianka do zdjęć. Gościom wręczano także torby z logo festiwalu i banku. Pod namiotem ulokowano komfortowe leżaki, hamaki i poduszki, a na zewnątrz — parasole z leżakami.

Biorąc udział w Festiwalu WODECKI TWIST, bank udowodnił, że łączy w sobie klasykę i nowatorstwo, a także ceni polską kulturę i muzykę.

Źródło grafiki: Aktualności Alior Banku.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część