zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Rusza Millennium Docs Against Gravity. Bank Millennium mecenasem festiwalu

Rusza Millennium Docs Against Gravity. Bank Millennium mecenasem festiwalu

14 maj 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

To już 21. edycja festiwalu filmowego Millennium Docs Against Gravity. Bank Millennium patronuje wydarzeniu już po raz 19.

Największy festiwal filmowy w Polsce

Millennium Docs Against Gravity to festiwal filmowy o największym zasięgu w kraju. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „W relacji ze światem”. Festiwal trwa od 10 do 19 maja 2024 roku w siedmiu polskich miastach (Warszawa, Wrocław, Gdynia, Poznań, Katowice, Łódź i Bydgoszcz). Następnie od 21 maja do 3 czerwca będzie się odbywał online na stronie mdag.pl.

Bank Millennium mecenasem Millennium Docs Against Gravity

Już po raz 19. patronat nad festiwalem objął Bank Millennium. Co więcej, współpraca została przedłużona na kolejne 3 lata. Oprócz sponsorowania wydarzenia bank jest również fundatorem nagrody głównej. 

„Z przyjemnością, wspólnie z organizatorami zapraszamy na festiwal. To już 19 rok współpracy banku i festiwalu i planujemy jej przedłużenie na kolejne trzy lata. Przez te lata kwestie zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności biznesu i środowiskowe stały się kluczowym elementem strategii banku, który konsekwentnie realizuje swoje cele z obszaru ESG. Wierzymy, że na banku, jako instytucji zaufania publicznego, spoczywa szczególny rodzaj odpowiedzialności za budowanie świadomości w wielu kwestiach – nie tylko biznesowych czy ekonomicznych, ale też takich jak ekologia, ochrona środowiska i klimatu, zrównoważony rozwój. Budujemy tę świadomość, dzieląc się wiedzą ekspercką, od lat też w trosce o ziemię promujemy ochronę środowiska i dbamy o poszerzanie świadomości ekologicznej. Wspieramy też kulturę w niemal wszystkich jej formach bo wiemy, jak ważną rolę pełni w społeczeństwie Millennium Docs Against Gravity to nasze flagowe przedsięwzięcie w ramach prowadzonego mecenatu kultury. Chcemy się nim dzielić z jak najszerszą publicznością” – komentuje Iwona Jarzębska, Dyrektor Departamentu Public Relations Banku Millennium.

O nagrodę główną w tegorocznej edycji będzie się ubiegać 12 filmów z całego świata.

Źródło grafiki: Informacje prasowe Banku Millennium


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Millennium 360º
Konto Millennium 360º
Premia

600 zł + 6,25% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji konta osobistego Banku Millennium po 01.01.2020.

Od 01.01.2020

Warunki
  • 100 zł za otwarcie konta, logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie w ciągu 14 dni od otwarcia konta min. 1000 zł wpływu i jedną płatność kartą/BLIK;
  • 200 zł za zalogowanie się do aplikacji oraz wydanie kartą/BLIK min 500 zł w każdym z 3 miesięcy ;
  • 300 zł za zapewnienie min. 1000 zł wpływów pochodzących z wynagrodzenia (powyżej 26 roku życia).

(czytaj więcej)

100 zł +200 zł +300zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część