zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Zmniejszone limity transakcji w ING Banku

Zmniejszone limity transakcji w ING Banku

1 czerwca 2023 (Aktualizacja 29.03.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Klienci ING Banku Śląskiego otrzymali w ostatnich dniach informację o zmianie limitów dziennych transakcji. To prawdopodobnie pokłosie niedawnego wycieku danych.

Bezpieczeństwo przyczyną nałożenia limitów

W komunikacie banku klienci mogli przeczytać, że w związku ze wzmocnieniem bezpieczeństwa zostały wprowadzone zmiany w w limitach przelewów poprzez system bankowości internetowej Moje ING. Został zmieniony:

  • dzienny limit przelewów zarówno w bankowości internetowej, jak i aplikacji mobilnej Moje ING do 10 000 zł (łącznych przelewów)
  • maksymalny limit dzienny przelewów internetowych do 50 000 zł w przypadku aplikacji Moje ING oraz do 200 000 zł w przypadku bankowości internetowej

Oczywiście w razie potrzeb klienci mogą zmienić w ustawieniach te limity, ale bank prewencyjnie zaleca przywróceniach ich później do niższych poziomów. Nowe limity nie obejmują przelewy własne (pomiędzy rachunkami tego samego klienta) oraz przelewy składek ZUS i podatku US.

Wyciek danych sporej liczby klientów ING Banku Śląskiego

Przypomnijmy, że w miniony weekend klienci ING zostali poinformowani o zablokowaniu ich kart. Miało to związek z wyciekiem danych klientów jednego z operatorów kart płatniczych.

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część