zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Wyjątkowa loteria na 15-lecie Alior Banku

Wyjątkowa loteria na 15-lecie Alior Banku

8 lis 2023 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Z okazji swojego 15-lecia Alior Bank przygotował loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie nagród o wartości 150 zł i 15 tys. zł, a nawet 150 tys. zł. Aby wziąć w niej udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą. .

Początki Alior Banku

Alior Bank rozpoczął działalność operacyjną 17.11.2008 i jest uznawany za jeden z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Od początku swojej działalności stawia na innowacje i wyznacza trendy w bankowości osobistej i korporacyjnej. Kierując się hasłem „Wyższej kultury bankowości” skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie i wygodzie ponad 4 milionów klientów. To podejście trwale zapisało się w świadomości Polaków, którzy kojarzą Alior Bank z wysoką jakością obsługi, symbolizowaną przez „Bankiera w meloniku”.

To już 15 lat

W tym roku Alior Bank świętuje 15-lecie działalności. Z tej okazji 7 listopada wystartowała specjalna loteria skierowana zarówno do obecnych klientów, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową, a także do nowych, nie posiadających jeszcze żadnych kart. Nagroda główna loterii to 150 tys. zł. Oprócz niej, każdego dnia uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie 150 zł, a raz w tygodniu zostanie wyłoniony zwycięzca, który wygra 15 tys. zł.

Jak skorzystać?

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej akcji. Każdego dnia trwania loterii można zdobywać losy. Jeden los dziennie można zdobyć za wykonanie transakcji kartą debetową lub kredytową Mastercard. Kolejny, jeden los dziennie można otrzymać za zalogowanie do aplikacji mobilnej Alior Banku. Dodatkową szansę można zyskać jeżeli w danym dniu jakakolwiek transakcja wykonana była na wartość min. 100 zł. Maksymalnie można zdobyć 12 losów dziennie.

Więcej informacji na stronie loterii: https://loteriana15lat.pl/

Przeczytaj

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część