zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Premia na paliwo lub na zakupy z kartą Alior Banku!

Premia na paliwo lub na zakupy z kartą Alior Banku!

20 mar 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nawet 250 zł do wydania na paliwo w sieciach stacji benzynowych Circle K lub na zakupy w Allegro za korzystanie z karty Alior Banku.

Nagroda na start w Programie Mastercard

W ramach drugiej edycji promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard” posiadacze kart kredytowych i debetowych Alior Banku wydanych przez organizację płatniczą Mastercard mogą zbierać punkty za zakupy do 30.06.2023. lub do wyczerpania puli nagród (11 550 – nagród po 8 000 pkt. i 3 850 po 12 000 pkt.). Punkty będzie można wymienić m.in. na vouchery do Circle K, Allegro lub na inne ze 150 nagród dostępnych w Programie Mastercard Bezcenne® Chwile.

Jak skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział posiadacze kart kredytowych i debetowych Alior Banku, którzy przed dniem rozpoczęcia tej promocji nigdy nie mieli zapisanej do Programu żadnej swojej karty wydanej przez Alior Bank. Aby wziąć udział w promocji, należy:

  • zarejestrować kartę płatniczą Alior Banku w Programie Mastercard Bezcenne® Chwile (najwygodniej zrobić to w aplikacji Alior Mobile – można tam również obsługiwać Program) lub w bankowości internetowej Alior Online;
  • następnie w ciągu 30 dni od rejestracji, należy dokonać płatności tą kartą łącznie na min.100 zł.

8 tys. pkt za kartę debetową lub 12 tys. pkt za kartę kredytową

Posiadacze karty debetowej mogą uzyskać 8 tys. punktów z promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”. Dodatkowo – w ramach przygotowanej przez Mastercard oferty specjalnej „Punkty na start”, posiadacze karty debetowej mogą uzyskać kolejne 8 tys. punktów, które następnie mogą wymienić na 4 vouchery po 50 zł (łącznie 200 zł) do Circle K lub na Allegro, bądź na inną nagrodę ze 150 dostępnych w Programie.

Posiadacze kart kredytowych mogą uzyskać 12 tys. punktów z promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” oraz 8 tys. punktów z oferty specjalnej „Punkty na start”, które po zsumowaniu podlegają wymianie na 5 voucherów po 50 zł (łącznie 250 zł) do Circle K lub na Allegro, bądź na inną nagrodę ze 150 dostępnych w Programie.

Promocja Nagroda na Start trwa do 30.06.2023 .

Promocja Punkty na Start trwa do 17.05.2023 .

450 zł premii za Konto Jakże Osobiste Alior Banku

Ponad to można zyskać dodatkowe 450 zł w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku (podstawowe konto osobiste). Wystarczy otworzyć konto za pomocą VideoSelfie i spełnić warunki aktywności (czytaj dalej).

Przeczytaj

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część