zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Początek sezonu filmowych festiwali. Wydarzenia wspiera Bank BNP Paribas

Początek sezonu filmowych festiwali. Wydarzenia wspiera Bank BNP Paribas

7 maja 2024 (Aktualizacja 07.05.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

17. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera w Krakowie to pierwszy z filmowych festiwali, których partnerem w tym roku jest Bank BNP Paribas. Podmiot wspiera pięć tegorocznych filmowych wydarzeń.

Mastercard OFF CAMERA

Bank BNP Paribas już po raz szósty był strategicznym partnerem Festiwalu Mastercard OFF CAMERA, który odbywa się w Krakowie. W tegorocznej edycji zaangażował się zwłaszcza w wydarzenia promujące kobiety.

„Grupa BNP Paribas od ponad 100 lat jest mecenasem sztuki filmowej, którą wspiera pod hasłem »We Love Cinema«. Kino, jako medium, oswaja widzów z różnorodnością, odważnie prezentuje inność, oddaje głos wykluczonym grupom społecznym oraz ma moc zmieniania świata na lepsze. To podejście bliskie jest naszej grupie bankowej. Dlatego w tegorocznej edycji Festiwalu Mastercard OFF CAMERA zostaliśmy partnerem sekcji filmów „Girl Power!”, prezentujące historie dziewczynek i dorastających dziewcząt z różnych stron świata, które uczą się jak odważnie podążać za własnym głosem. Na zakończenie festiwalu, wspólnie z Mastercard, wręczyliśmy także nagrodę w kategorii „Female Voice”. To grant, który ma na celu wspieranie ambitnych i kreatywnych kobiet w realizowaniu ich filmowych projektów” – mówi Małgorzata Wasiuk, dyrektorka Departamentu Strategii Marki i Aktywizacji w Banku BNP Paribas.

Oprócz tego bank był również partnerem kina plenerowego na Placu Szczepańskim oraz „Nagrody publiczności”. Otrzymał ją film „Lęk” w reżyserii Sławomira Fabickiego.

Początek sezonu filmowych festiwali

Mastercard OFF CAMERA był pierwszym z serii tegorocznych filmowych festiwali wspieranych przez Bank BNP Paribas. W tym roku bank po raz pierwszy patronuje festiwalowi All Inclusive Film Festiwal, który odbędzie się od 23 do 25 sierpnia w Jastarni. Oprócz tego instytucja jest partnerem następujących filmowych wydarzeń:

  • Festiwal BNP Paribas Dwa Brzegi (27.07.-4.08.),
  • BNP Paribas Green Film Festival (12-18.08.),
  • BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane (1.07.- 31.08).

Dla fanów kina bank przygotował również Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Filmową. Jej design zaprojektował grafik i plakacista Andrzej Pągowski. W ramach dedykowanej promocji można uzyskać bezpłatny 3-miesięczny dostęp do CANAL+ online z Netflix. Karta umożliwia także wzięcie udziału w specjalnych konkursach. Do wygrania w nich są wejściówki na plany i festiwale filmowe oraz spotkania z ludźmi kina i filmu.

Źródło grafiki: Informacje prasowe Banku BNP Paribas


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

580 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 80 zł do Biedronki za otwarcie i aktywowanie konta z kartą;
  • 200 zł – we wrześniu zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 200 zł – w październiku zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 100 zł – w listopadzie zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 2 transakcje BLIK o dowolnej wartości.

(czytaj więcej)

580 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część