zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Młodzi artyści ze wsparciem od VeloBanku. Startuje druga edycja VeloTalent

Młodzi artyści ze wsparciem od VeloBanku. Startuje druga edycja VeloTalent

25 marca 2024 (Aktualizacja 29.03.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Granty finansowe oraz szkolenia prowadzone przez ekspertów. To nagrody, o które młodzi twórcy będą mogli ubiegać się w drugiej edycji konkursu VeloTalent.

Nie tylko muzycy

Sukces pilotażowej odsłony programu sprawił, że w VeloBanku podjęto decyzję o starcie jego drugiej edycji. Co więcej, jej zakres nie ograniczy się jedynie do muzyki. Będą mogli wziąć w niej udział artyści, którzy nie ukończyli jeszcze 35. roku życia. Program przeznaczony jest dla twórców, którzy aktywnie promują swój talent przed szeroką publicznością, jednak potrzebują jednocześnie wsparcia w postaci mecenatu. Ten z kolei pomoże ich karierze nabrać jeszcze większego rozpędu.

“Pozytywny odbiór pilotażowej edycji VeloTalent, którą zwieńczyliśmy w grudniu zeszłego roku, był motorem napędowym rozwoju tego projektu. O programie i wszystkich inicjatywach z nim związanych, między styczniem 2023, a lutym 2024 r. wspomniano w blisko 1200 publikacjach medialnych o łącznym zasięgu 5,7 mln użytkowników oraz ekwiwalencie reklamowym o wartości ponad 2,5 mln zł. To dla nas wyraźny sygnał, że wspieranie kultury ma sens nie tylko ideowy, ale również tworzy wartość dodaną dla naszej marki. Chcemy doceniać i promować wyjątkowe osobowości, które aktywnie rozwijają swoje pasje i są pozytywną inspiracją dla młodego pokolenia, a jednocześnie chcemy budować angażującą komunikację wokół naszych działań. Widzimy, że ludzie aktywnie szukają, są wręcz głodni informacji o sukcesach polskich artystów na arenie międzynarodowej, a takich właśnie pasjonatów w obszarze kultury, poszukujemy w drugiej odsłonie VeloTalent”  – wskazuje Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca Obszarem Komunikacji i Marketingu w VeloBanku. 

Zasady uczestnictwa w programie

Czas na aplikowanie do tegorocznej edycji kończy się 26 kwietnia 2024 roku. Do tego dnia pełnoletni artyści, którzy nie ukończyli jednocześnie 35 lat, muszą nadesłać swoje zgłoszenie aplikacyjne do programu. Oprócz danych dotyczących twórcy i przebiegu jego kariery musi ono zawierać 2-minutowy filmik artysty. Jego treścią ma być cel, jaki chciałby on zrealizować ze wsparciem VeloBanku. 

Ogłoszenie wyników nastąpi 24 maja 2024 roku. Oprócz grantu finansowego zwycięzca otrzyma także indywidualny pakiet profesjonalnych szkoleń i wsparcie promocyjne. VeloBank zastrzega ponadto, że wyróżnionych w tegorocznej edycji może być kilku artystów.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

VeloKonto
VeloKonto
Premia

650 zł +6,5% do 3 tys. zł

Karencja

Dla nowych klientów banku. nieposiadających konta w Velo Banku(Getin Banku) od przynajmniej 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • 60 zł za założenie VeloKonta z VeloSkarbonką i płatności bezgotówkowe (kartą do konta lub BLIKiem);
  • 5% zwrotu za płatności miesięcznie przez pół roku – max. 540 zł, przy zapewnieniu min. 2 000 zł wpływów miesięcznie;
  • 50 zł za skorzystanie z Programu Poleceń.

(czytaj więcej)

600 zł + 50 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część