zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Bank BNP Paribas zachęca klientów do świadomego bankowania

Bank BNP Paribas zachęca klientów do świadomego bankowania

9 kwietnia 2024 (Aktualizacja 09.04.2024) Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju to od lat ważny aspekt działalności Banku BNP Paribas. Realizując najnowszą kampanię bank pragnie zachęcić klientów do refleksji nad tym jak wykorzystywane są ich pieniądze.

”Bank Dobrych Decyzji”

Najnowsza kampania marketingowa banku oprócz działań prosprzedażowych, ma również podkreślić jak ważne jest dla klienta wybór usługodawców spójnych z jego wizją postrzegania świata. W BNP Paribas podkreślają, że sami nie tylko pomagają klientom w podejmowaniu codziennych decyzji, ale w swoich działaniach sprawiają, że klienci są współrealizatorami ważnych społecznie idei.

”Każda i każdy z nas codziennie podejmuje setki decyzji. Tych mniejszych i tych większych od wyboru serialu na wieczór po wybór pracodawcy na lata, od wyboru gdzie spędzić wakacje,  po decyzje, które wpłyną na przyszłość naszych najbliższych. Z tej właśnie myśli zrodził się Bank Dobrych Decyzji. W Banku BNP Paribas udostępniamy rozwiązania finansowe, które pomogą w codziennym podejmowaniu decyzji. Ale to nie wszystko — my także każdego dnia je podejmujemy. Razem z nami nasi Klienci mogą mieć wpływ na dużo więcej – na lokalne społeczności, zrównoważony rozwój, planetę, na pomoc tym, którzy potrzebują wsparcia” – mówi Darek Maciołek, dyrektor zarządzający Pionu Komunikacji, Marketingu i Zaangażowania społecznego w Banku BNP Paribas.

Wsparcie zrównoważonego rozwoju

W swoich działaniach Bank BNP Paribas realizuje strategię GObeyond na lata 2022-2025. Oprócz celów biznesowych zakłada ona również aspekty dotyczące wpływu środowiskowego, społecznego oraz ładu zarządczego (ESG). Wspiera również swoich klientów poprzez zapewnienie dostępności placówek dla wszystkich osób, niezależnie od ich wieku czy kondycji. Te działania są ważne z perspektywy wartości, które wyznają klienci banku.

”Bank BNP Paribas rozumie ewolucję oczekiwań Klientów wobec usług oferowanych przez instytucje finansowe. Klienci poszukują teraz nie tylko korzyści finansowych, ale również partnerstwa we wspieraniu ich pasji oraz wartości – w szerokim spektrum. Dlatego też w ramach tych działań jest miejsce na zarówno personalizowane, tworzone pod kątem szczególnych pasji czy hobby produkty finansowe, jak równie na aktywne zaangażowanie banku we wsparcie naszych Klientów poprzez takie inicjatywy, jak dostosowanie naszych usług do potrzeb osób z niepełnosprawnością czy neuroatypowych. To także nasza rezygnacja z finansowania takich sektorów, jak przemysł węglowy, tytoniowy czy futrzarski. Dlatego właśnie Bank Dobrych Decyzji to pewność, jaką mogą czuć Klienci, że ich pieniądze i działania podejmowane przez bank wspierają ich wartości na różnych polach” – podkreśla Darek Maciołek.

Personalizacja usług

BNP Paribas zamierza konsekwentnie dostosowywać swoje usługi do profilu klientów. Oprócz opisywanej już przez nas Karty tenisowej Visa wprowadzane mają być kolejne produkty poświęcone pasjom i wartościom wyznawanym przez bankową społeczność. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie internetowej najnowszej kampanii BNP Paribas.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

580 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 80 zł do Biedronki za otwarcie i aktywowanie konta z kartą;
  • 200 zł – we wrześniu zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 200 zł – w październiku zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 100 zł – w listopadzie zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 2 transakcje BLIK o dowolnej wartości.

(czytaj więcej)

580 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część